2737
2739
عنوان

بی بی چکم رو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میدونی من همیشه ۵-۶ روز مونده به پری کله بینی داشتم ولی این سری هیچ لکی نیست واسه همین یه ذره ام ...

از صمیم قلبم آرزو میکنم باردار باشی عزیزم

این حرفم فقط ازاین جهت گفتم که آخه آدم خیلی میخوره تو ذوقش گفتم بدونی که یکم برا این موردم جا بزاری و خدای نکرده مثل من نخوره تو ذوقت وگرنه خیلی ها با هاله کمرنگ بعد یکی دوساعت حتی باردار بودن

ان شاالله که شماهم باشی عزیزم

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2728
2740
دوساله منتظرم این ماهم نشده باشه باید برم ای وی اف😔

عزیزم هنوز زوده من بعد دوسال و چندماه طبیعی باردار شدم  توهم انشاءالله بزودی باردار میشی توکلت به خدا

خداروشکر منم تیرماه مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم سه سال انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن