2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید دزدن. از کجا میدونی؟ برو رسید بانکی بگیر از بانک یا گردش حساب بگیر نشون میده. اگر باز هم قبول نکرد، بگو ازش شکایت میکنی. مگه کلاهبرداری شاخ و دم داره؟؟؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728
شاید دزدن. از کجا میدونی؟ برو رسید بانکی بگیر از بانک یا گردش حساب بگیر نشون میده. اگر باز هم قبول ن ...

اخه اطرافیان خرید کردن خوب بوده 

فردا گردش حساب میگیرم ،کد و شماره مرجع هم داره 

امیدوارم حل بشه فقط

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗
اخه اطرافیان خرید کردن خوب بوده  فردا گردش حساب میگیرم ،کد و شماره مرجع هم داره  امیدوار ...

انشالله که حل میشه. اما اگر ازت واریزی مجدد خواستن، حتما بگو شکایت میکنی و این کار رو بکن. اگرنه که احتمالا حل میشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
انشالله که حل میشه. اما اگر ازت واریزی مجدد خواستن، حتما بگو شکایت میکنی و این کار رو بکن. اگرنه که ...

اصراار دارن ک پیامک باید بیاد 

شما میدونی کد پیگیری رو کجا باید زد؟؟

2738
بچه هاااا هرچی میگم کد پیگیری و شماره مرجع هست پیگیری کن باز میگه نمیشه پیامک نیاد 

چند حالت داره

۱.یا پول برمیگرده به حساب شما و الان بین بانکی مونده 

۲.پیام واسه اون طرف نرفته ولی پول الان تو حسابشه 

۳.کلاهبردارن

کارت من دست شوهرم بود ۶۰۰تومن ازش انتقال داده بود ولی پیامش نیومده بود برام 

چند حالت داره ۱.یا پول برمیگرده به حساب شما و الان بین بانکی مونده  ۲.پیام واسه اون طرف نرفته ...

باز امروز رفتم ۱۰ گردش اخر حسابمو گرفتم

پول رفته،حالا براش فرستادم جواب نداده هنوز 

ی اعصابی ازم خورد شده🙁