2733
2734
سلام عزیزم.گلم من با دوتا بچه یک ماه کامل صبح زود و آخرشب که بچه هام خواب بودم خوندم.منابع تخصصی که ...

منم یه بچه سه ساله دارم . الان همه منابع از دکتر سیف هست که خیلی بزرگ و قطور کتاباش . ممنونم از راهنماییت تمام سعیمو باید بکنم ولی شما چون کلا زرنگ ودرسخون بودین خیلی تاثیر داشته . به نظرت اگه ارشد روانشناسی بالینی بگیرم و تو کلینیک کار کنم چطوره ؟اکثرا میگن استخدام دولت شدن بهتره ولی خب سخته 

منم یه بچه سه ساله دارم . الان همه منابع از دکتر سیف هست که خیلی بزرگ و قطور کتاباش . ممنونم از راهن ...

خواهش میکنم عزیزم.منم نه وقتش رو داشتم و نه میشد که تو یک ماه کتابای سیف رو خوند ولی همون خلاصه ها که تو کتاباشون هست یا از نت میتونه خیلی کمکتون کنه.ارشد  گرفتن درصورتی که بتونین برین دانشگاه آزاد که خوبه ولی دولتی که نیاز داره خیلی بخونید و شهرهای کمی هم ارشد بالینی دارن.بعد ارشد میتونین تو کلینیک کار کنین یا اصلا خودتون کلینیک بزنین و درآمد خوبی هم داره ولی خوب قطعا از کار دولتی دردسرش بیشتره.حالا تلاشتون رو بکنید انشاا.‌‌‌‌.. آزمون رو قبول بشید‌.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.