2733
2739
عنوان

دکتر زنان خوب سمت غرب تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 70 پست
حاجاتت روا ان شاء الله 😘 😘 😘 😘 

زنگ زدم دکترت  گفت سه شنبه  .میخام عکس رنگی بگیرم عجله دارم به نظرت فردا بین مریض برم قبول میکنه منشیش ...چه روزایی مطبه تا چه ساعتی  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ زدم دکترت  گفت سه شنبه  .میخام عکس رنگی بگیرم عجله دارم به نظرت فردا بین مریض برم قبول ...

عکس رنگی رو باید فردای پاکی بگیری. 

بعدم تو مطب که عکس رنگی نمیگیرن. 

خیابون قصرالدشت رو میشناسی؟ سر بوستان عکس رنگی میگیره. 

عکس رنگی رو باید فردای پاکی بگیری.  بعدم تو مطب که عکس رنگی نمیگیرن.  خیابون قصرالدشت رو ...

میدونم عکس رنگی میخام برم ابن سینا ...زنگ زدم گفت اول باید عفونتت درمان بشه بعد بیای واسه همین میخام برم ملکی خوب شدم بعد برم عکس بگیرم  ..شوهرم الان دی ان ای خوب شده من باید زود پیگیر باشم دوباره نره بالا😢😢😢😢 ....اوونجاییکه میگی واسه عکس رنگی خوبه خودت رفتی اونجا .

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
میدونم عکس رنگی میخام برم ابن سینا ...زنگ زدم گفت اول باید عفونتت درمان بشه بعد بیای واسه همین میخام ...

آره خودم رفتم اینجا. خیلی خوب بود. 

باشه برو شوهرتم ان شاء الله باید بیاد زير 14

آره خودم رفتم اینجا. خیلی خوب بود.  باشه برو شوهرتم ان شاء الله باید بیاد زير 14

جنتی گفت خوبه ۱۷ 

رنج همه جا زیر 14 با توجه به مورفولوژی پایین بهتره  اونم بره پایین تر.  البته برای میکرو ...

سلام دکتر ملکی بهم سه شنبه وقت داد عجله داشتم اومدم پیش مستشار کنار ملکی اون چطور میشناسیش ....

2740
سلام.  میگن اونم خوبه. اما حتما سه شنبه بیا پیش ملکی.

زهرا من نمیدونستم مستشار کنار ملکی  اومدم دیدم کنارش نوشته ملکی 😂  اگه بدونی چفدر مهربون بود من تو این ۷ سال هر حا دکتر رفتم از استرس قلبم تند تند میزد اینجا خیلی اروم بودم همش میگفت عزیزم  فدات بشم😁 شمارشم میده به باردارا .ملکی هم اینقدر خوبه......  گفت عفونت داری یه کم  دارو داد ....اگه ای وی اف اینا کردم بعد میام پبش ملکی ..راستی اون همه پله دار  دختر تو چجوری میرفتی بالا  اونم با ای  وی اف همینجوری رفتم گفتم زهرا چجوری میاد بالا  ماها ای وی اف میکنیم  سخته پله

زهرا من نمیدونستم مستشار کنار ملکی  اومدم دیدم کنارش نوشته ملکی 😂  اگه بدونی چفدر مهربون ...

اندازه دو طبقه اس. مجبورم برم دیگه. 

اما دکتر خوبیه. همه جوره با مریض راه میاد. حتی مالی. قربون صدقه از دهنش نمیفته. 

اگه خوبه پیش همون برو تا تهش.