2752
2734
عنوان

از زندگیم خسته ام میشه هر کی یه راهنمایی کنه ارام شم

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 21 پست
اخه محیط کوچیک و سرشناسن میدونمم از طلاق دلهره دارن چون دخترم وحشتناک به پدرش وابسته  اینم بگم ...

الان تو هر خانواده اَي حداقل چند تا طلاقي هست

مگه گناه كردي يا دور از جون بي ابرويي كردي؟ فقط قرار نيست ديگه باج بدي !

زندگي و عمر و جوونيت رو هدر نده

الان تو هر خانواده اَي حداقل چند تا طلاقي هست مگه گناه كردي يا دور از جون بي ابرويي كردي؟ فقط قرار ...

با دخترم چیکار کنم 

اونم یک گرفتاری دوروز بریم.جایی نبیدنش روزگارمون سیاه 

اما واقعا بریدم اول باید خونما بنام خودم کنم 

مرنج ومرنجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با دخترم چیکار کنم  اونم یک گرفتاری دوروز بریم.جایی نبیدنش روزگارمون سیاه  اما واقعا بری ...

قرار نيست ازش طلاق بگيريد اول بترسونيدش اگه به خودش اومد كه هيچ ولي اگه تاثير نداشت بعد به طلاق فكر كنيد

دخترتون بزرگتر كه بشه از بي مسئوليتي پدرش رنج خاهد برد

تو رو خدا جدت شو تو حداقل شرایطش و داری نمون با همچین آدمی که روح و جسمت و فرسوده کنه خیلی از خانما چون هیچ راهی ندارن میمونن و تحمل میکنن چون توانایی مالی ندارن چون خونواده ی خوبی ندارن چون موقعیت  اجتماعی ندارن بمونی فقط نابود میشی بعضی وقتا بدترین تنبیه برای بعضیا گرفتن خودت از اون آدمه و من حس میکنم تو هنه چی تمامی خودت و ازش بگیر

با دخترم چیکار کنم  اونم یک گرفتاری دوروز بریم.جایی نبیدنش روزگارمون سیاه  اما واقعا بری ...

خونتو زود بدگردون وکیل بگیر رک و رلست بهش بگو بی تعارف بگو مگه تو پول دادی که بنام تو باشه دخترتم عادت میکنه نگران نباش

ممنون ازتون بابت.نظراتون 

بخدا داره ازت سو استفاده میکنه خودت و ازش بگیر دخترتم عادت میکنه اگه هنین دختر بزرگ شه و روابط پدرش و با شما ببینه بهت میگه مامان چرا موندی چرا نرفتی چرا خودت و نجات ندادی