2733
2739
زور نبوده

لحن حرف زدنش قشنگ نشون میده زور بوده دقت کن به چت! رفته سر قرار بعد طرف به زور وادارش کرده چتاش قشنگ بخونی متوجه میشی ...که حس رضایت نداشته مجبور شده ... وگرنه به رضایتش بود اتقدر حالش خراب نبود

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
ببین  من بحثم اینه دورغ و سر کاری نباشه والا تاپیک بزنن در مورد این مسائل مثلا همین دوست دختر و ...

تو این یک مورد هیچ وقت دروغ نیس 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی پسرا چقد وقیح و بیشعورن  خداشاهده شوهرم هفت ماهه هلاک اینه ولی چون من نمیخوام کاری نمیکنه ...

اینده ی یک دختر رو نابود میکنند زندگیشون نابود میشه به موقعش...

ببین  من بحثم اینه دورغ و سر کاری نباشه والا تاپیک بزنن در مورد این مسائل مثلا همین دوست دختر و ...

دروغ و سرکاری در مورد بقیه تاپیک ها اطمینان داری عزیزم؟؟؟ چند تا تاپیک دروغ همین جا لو رفته؟ اونا که ادعا میکردند از شوهرشونم دارن می نویسند و بچه شون؟

این تاپیک ها ولی دروغ نیست.... الان جو روشنفکری شده که رابطه داشته باشید، دختری بگه نمی‌خوام بهش میگن امل عقب افتاده... از اون طرف دخترهای نسل جدید اینقدر رااااحت میرن با طرف می خوابند که ماها حتی باورشم برامون سخته.... من به خاطر همینا میگم باید عاقبت این کارا نشون داده بشه.... نه مثل اینجا که فقط می‌خوان بگن ازدواج زیر هجده سال خیلیم خوب و عالیه.... 

یکی دیشب از دخترعمش تاپیک گذاشته بود که می‌ره خونه اینا بعد می‌ره با دوست پسرش و رابطه هم داره باهاش... خب این دختر احمق نباید ببینه عاقبت کاری که داره می‌کنه یه حاملگی و سقط هست حداقل ؟

حرف من اینه....

تاپیک های اینجوری به خیلی از دخترهای بی تجربه و ساده کمک می‌کنه و نباید تعطیل بشن به خاطر دگم بودن یه عده @نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_2      

@نی_نی_یار_1      

2728
تو این یک مورد هیچ وقت دروغ نیس 

یه خانمی اون تاپیک رو تعطیل کرد با صدا زدن نی نی یارها، اینجا هم گفته بود که صداشون بزنید.... منم صداشون زدم چون ماها هم بالاخره حق حرف زدن داریم.... من هنوزم فکر میکنم این تاپیک ها باید باشند چون هم به اون دخترها کمک می کنند هم به خیلیای دیگه که تو همون مسیرند....

یه خانمی اون تاپیک رو تعطیل کرد با صدا زدن نی نی یارها، اینجا هم گفته بود که صداشون بزنید.... منم صد ...

خانم های آقایون من بودم اون کسی که تاپیک رو تعطیل کرد 

من موافق داشتن دوست پسرم خیلی هم کار خوبیه خیلی هم مثبته و درسته البته با اطلاع خانواده پسری که نخواد بیاد با خانوادت آشنا بشه حتما ریگی تو کفششه و میخواد سو استفاده کن اگه خانواده ها آگاه باشن که پسر و دختری که با هم دوستن لزوما نباید ازدواج کنن بابا ممکنه بعد از سه ماه دوستی بفهمن به درد هم نمیخورن دیگه خیلی از دخترا بدبخت نمیشن با مقصر خانواده ها هستن نه اینکه ندیده و نشناخته بار اول دوم بپرن بغل هم

اتفاقا این نوع تاپیک ها حیا عمومی رو خدشه دار میکنه مثلا طرف رو میبینی اومده میگه ب من تجاوز کردن یا رفتن با ی پسری رابطه داشتم و دوباره کاربرا ماها و سالها بعد هم این کاربر رو میبینن داره فعالیت میکنه و هیچ عاقبت خاصی هم نداشته واسه همین که عاقبت بدی نداره کارشون دوست ندارم باقی بمونند و حرف بزنن اینا فقط میگن ما فساد میکنیم هیچ عاقبتی هم براشون نداره بقیه هم میگم خیلی هم عالی ما چرا بیکار وایسادیم یا خانمه میگه میخوام به شوهرم خیانت کنم یا شوهرم نمیدونه دوست پسر دارم اینا یعنی اشائه فحشا

پیش برو پشت سر خبری نیست  
خانم های آقایون من بودم اون کسی که تاپیک رو تعطیل کرد  من موافق داشتن دوست پسرم خیلی هم کار خو ...

کسی که بهش تجاوز شده بار روحی روانی شدیدی تا آخر عمر باهاشه.حتما باید صاعقه بزنه نصفش کنه که شما راضی بشید؟حرفا میزنیدا

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
لحن حرف زدنش قشنگ نشون میده زور بوده دقت کن به چت! رفته سر قرار بعد طرف به زور وادارش کرده چتاش قشنگ ...

اون زمانی که از ی کاری لذت میبرن یادشون مغذشون هنگ میکنه برای گرفتن تضمیم درست بعد که اون لذت تموم میشه دنیا رو سرشون خراب میشه عزیزم وگرنه دوباره این خانم بیفته تو این شرایط اینبار بدتر میکنه چون براش عادی شده حال خرابیش هم از بامداد خمارشه 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2740
خانم های آقایون من بودم اون کسی که تاپیک رو تعطیل کرد  من موافق داشتن دوست پسرم خیلی هم کار خو ...

با احترام من با این پستتون به شدت مخالفم

منظورتون چیه اون کاربر مونده و فعالیت می کنه

نکنه توقع دارید به خاطر یه اشتباه تو وان اسید بندازنش؟

به نظر من اتفاقا مطرح کردنش خیلی هم خوبه 

چون از ترسهاشون از اعتمادهای بیجاشون از نگرانی که برا زندگی آیندشون دارن حرف میزنن و ممکنه باعث بشه چند نفری که می خواستن تجربه کنن رو پشیمون کنن

کسی که بهش تجاوز شده بار روحی روانی شدیدی تا آخر عمر باهاشه.حتما باید صاعقه بزنه نصفش کنه که شما راض ...

نه عزیزم این چه حرفیه اول از همه خیلیا خواسته رفتن سراغ یک رابطه از اونجایی که وقتی دارن از یه کاری لذت میبرن و لذت واقعا باعث میشه اصلا نتونی به درست و غلط کار فکر کنی تا زمانی که اون لذت تموم میشه نهایتا یک ساعت بعد که ب خودشون میان میفهمن ای داد بیداد چه کاری کردن حال خرابشون هم از اینه که او لحظه به عاقبت کارشن فکر نمی کردند وگرنه میبینید که خیلی ها هم رئیس جمهور آمریکا رو متهم به تجاوز کردند اما تهش ثابت شده که چون آدم پولداری بوده یا هرچی خانمه با میل و تمایل خودش رفته تو رابطه

خدا نکنه اینجور حداقل 10 درصد جامعه رو باید صاعقه بزنه ببینید این نوع روابط جنسی محافظت نشده و باعث رواج بیماری های هولناکی می شن

پیش برو پشت سر خبری نیست  
با احترام من با این پستتون به شدت مخالفم منظورتون چیه اون کاربر مونده و فعالیت می کنه نکنه توقع دا ...

باور کن میدونم این حرفم الان شاید روی خوشی نداشته باشه اما ی نفر ک تو وان اسید حل بشه درس عبرت بزرگتری خواهد بود برای بقیه

دختره اومده آدرس دکتر میخواد واسه ترمیم  سودجویان هم از ترس ایشون سواستفاده میکنندتا از هر طریقی از این آب گل آلود ماهی بگیرن از فراهم کردن امکان ترمیم گرفته تا هزار ویک پیشنهادی که شاید الان به عقل جن هم نرسه (در صورتی که تاپیک حقیقت داشته باشه که احتمالا بعضیاش داره)

به اندازه کافی تو جامعه باب شده برید هر کاری خواستید بکنید بعد بدویید دکتر واسه ترمیم

پیش برو پشت سر خبری نیست  
اون زمانی که از ی کاری لذت میبرن یادشون مغذشون هنگ میکنه برای گرفتن تضمیم درست بعد که اون لذت تموم م ...

قضاوت نکنیم!ما خدا نیستیم...