2733
2739
عنوان

غذا چی بپزم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 39 پست
باشه چشم مرسییی😘😘😘

فدای تو 

من بعد از زایمان خییییلی ضعیف شده بودم چون زایمان سخت و طولانی ای داشتم هر چی بهم کاچی و از اینجور چیزا دادن حالمو سرجاش نیاورد تا اینکه این غذا رو بهم دادن

احساس ملوان سبب رو داشتم وقتی که اسفناج میخورد

یکی از دوستان هم هفته پیش عمل داشت بعد و دو روز رفتم دیدم حالش سر جا نیست همینو واسش درست کردن طفلی چشاش وا شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با زوپز بپزی  خیلی طول نمیکشه ولی بستگی به زکدپرتون داره

زود پزمون خیلی خوبه 

وای مرسی حتما هم سوپ ماهیچه رو درست میکنم هم گوشت دستور زیبای بی همتا رو 

مرسی از راهنماییت گلیییی

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2731
فدای تو  من بعد از زایمان خییییلی ضعیف شده بودم چون زایمان سخت و طولانی ای داشتم هر چی بهم کاچ ...

واااای مامان منم ۵۳ سالشه بدنشم تقریبا ضعیفه طفلی بعد رحم قراره دوتا زانو و دوتا مچ پاشو عمل کنه دیگه جونی تو بدنش نمیمونه 

حتما باید از این چیزای مقوی بدم بخوره البته اگههههه بخوره

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
با برنج نمیشه بپزم؟؟

فکر کنم بشه اگر جو پرک بریزی نیم ساعته بدون زودپز میپزه اول گوشت رو با زود پز بپز بهد هویج و جو پرک و ...بریز نیم ساعته میپزه توی قابلمه یا در زودپز و کامل نبندی همین جوری بگذاری روش 

2740
واااای مامان منم ۵۳ سالشه بدنشم تقریبا ضعیفه طفلی بعد رحم قراره دوتا زانو و دوتا مچ پاشو عمل کنه دیگ ...

حتما میخوره خیلی خوشمزه ست فقط سعی کن گوشت تازه بگیری و به غیر از نمک هم هیییچی توش نزن خیلی عالیه