2733
2734
عنوان

یه خاطره ی جالب از جشن عروسیتون بگین😝

| مشاهده متن کامل بحث + 1965 بازدید | 89 پست
تو اتلیه هم شوهرم مسخره بازیش گل کرده بود اینقدر ادا اسول دراورد که دوتا خانومایی که اونجا عکاس بودن ...

عییی 

من شوهرم از این کارا میکرد لهش مبکردم😂😅

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
تو اتلیه هم شوهرم مسخره بازیش گل کرده بود اینقدر ادا اسول دراورد که دوتا خانومایی که اونجا عکاس بودن ...

واااییی پیانوووو توفیلمم هس که میخایم ازخنده بترکیم خودمونو بزور نگه دلشتیم 

من دارم مثلااا پیانومیزنم😂😂😂

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی فیلم هم هست.😂😂😂😂😂ی زندایی دارم خیلی خشک و نچسبه .

همه ک میومدن روبوسی و تبریک میگفتن به شوهرم هم دست میدادن بعد ک زنداییم اومد شوهرم هم جو گیر شده بود دست دراز کرد زنداییم دست نداد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂شوهرمم دستشو گذاشت تو اون یکی دستش

وای خداااا اون یکی دست زنداییم هم تسبیح دستش بود🤦‍♀️😂

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑
توی فیلم هم هست.😂😂😂😂😂ی زندایی دارم خیلی خشک و نچسبه . همه ک میومدن روبوسی و تبریک میگفتن به شو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2731

شب عروسیم موقعی ک میخواستیم از تالار بریم خونه خودمون وقتی داماد خواست بشینه پشت فرمون خشتکش جر خورد😕😕😕

خیلی هول بود فک کنم😂😂😂

❤خدایا شکرت بابت تمام لحظه هایی که کم آوردم ولی دستمو گرفتی و رهایم نکردی...❤

چه اتفاقایی 🤣🤣🤣

من خالم دیشب برام تعریف کرد موقع عروس کشون  همه اونایی که باید پشت ماشین عروس میرفتن اونا میرن رد میشن عروس دوماد و ماشینی که تنبک میزدن توش یه جا گم میشن اینا میمونن همونجا اونایی که مثلا عروس میکشیدن خودشون جلو جلو میرن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی
شب عروسیم موقعی ک میخواستیم از تالار بریم خونه خودمون وقتی داماد خواست بشینه پشت فرمون خشتکش جر خورد ...

عااااخ😣😣😂😂😂😂

2738
مامانم قهر بود باهام اومد اقلا نیومد کنارم فقط یه تیکه اومد با عصبانیت گفت تف به غیرتت و رفت 😂😂😂

😰😰😂😂😂😂😂😂😂

چون میرقصیدم بعدا شنیدم گفته بود انگار ۵۰ سال رقاص بوده😂 بمیرم چقدر حرص خورد طفلک ولی نفهمید عرو ...

چه حرفه اییی رقصیدی باباااا😝😝😝