2752
2734
عنوان

خانمای آبادانی واهوازی لطفا راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7726 بازدید | 21 پست
سلام عزیزم میدونم سوالت واسه 2 سال پیشه ولی من بوتاکس کردم کلینیکشون پلکم افتاد و تزریق فیلر هم انجا ...

سلام عزیزم پلاسماجت بینی اطلاع داری خوبه یا نه تو ابادان کسی سراغ داری انجام بده؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آبادان که دهات شده ازوقتی ابادانیهای اصیل مهاجرت کردند ویک مشت درودهاتی بی فرهنگ از روستاهای اطراف وارد ابادان شدند ،دکتراشم از همون دهاتیهای اطرافن که تا دیروز ماهی صید میکرد حالا شده جراح پلاستیک ، تزریق ژل رو روی لبهای خرش تمرین کرد حالا تابلو نئون زده بهترین در استان ،میخواید ریسک کنید برید اصفهان برید شیراز ،تهران که لا اقل درصد خطا رو پایین بیارید ،دراین حرفه هیچکس بهترین نیست وبا آزمون وخطا به اینجا رسیدن ،،،خود دانید 

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان پوستم از کرمای دیت ساز و لیزر و دکتر بگیرررررر تا ماسک و ....چند ...

شما تو تایپک دکتر پوست و مو همه شهرها اومدی تبلیغات کردی هر تایپکی میرم شما میای همین متن میزاری آبادان اهواز تهران اصفهان 

نکن عزیزم مردم میان اینجا از تجربه بقیه استفاده کنن نباید با تبلیغات الکی اونا رو گول بزنی کار درستی نیست این گمراه کردن مردم

2731
سلام عزیزم واسه کار لیزر دستگاه های دکتر باقرزاده بهتره یا دکتر اعتماد؟؟

عزیزم هر پوست و هر نوع مویی یه دستگاه براش خوبه .هیچ دستگاهی خوب یا بد نیست ..اگر موهات نازک هست و پوست حساسی داری هر ماه برای لیزر نرو..بینش فاصله بنداز.و از همه مهمتر تکنسینی که با دستگاه کار میکنه مهمه .من خودم خانم عباسی مطب آرزو باقر زاده رو قبول دارم ..ولی چون پوست حساس و موی نازکی دارم هر ۳ ماه یکبار میرم .چون نتیجه عکس میشه ..