2737
2734
عنوان

پزشک خوب برای پاک کردن تاتو و خالکوبی

| مشاهده متن کامل بحث + 7166 بازدید | 36 پست
سلام عزیزم ببخشید تو دردم داشتی توی لیزر؟ من وسط سینمه از دردش خیلییی میترسم.. بعد از پاک شدن تتو دی ...

سلام.پماد بیحسی بزنی اصلا حسش نمیکنی.منم جای حساسی بود میترسیدم ولی اصلا اذیت نشدم.یکساعت قبل از لیزر پماد بیحسی بزن پلاستیک بکش روش لباست کثیف نشه.برای من کامل پاک شد.اصلا ن گوشت ااضافه اورد ن زخم شد.کلا دوسه روز قرمز و کبود بود که خوب شد.جوهر وقتی پخش میشه داخل خون دفع میشه دیگه برنمیگرده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بیمارستان رازی من چهار جلسه س دارم میرم فعلا که خوبه و راضی م تتو بدنم عمیقه و جوهر زیاد داره ...

سلام عزیزم.  تتو شما کامل پاک شد؟  خالکوبی هم پاک میشه با لیزر؟  برای گرفتن نوبت محدودیت ندارید منظورم اینکه شلوغ نیست؟ چقدر هزینه میشه هر جلسه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙏🙏

سلام عزیزم.  تتو شما کامل پاک شد؟  خالکوبی هم پاک میشه با لیزر؟  برای گرفتن نوبت محدو ...

سلام عزیزم تتو رو با لیزر پاک میکنن

هزینه بستگی به اندازه تتو وتعداد  شات یا همون پالس داره

هنوز پاک نشده و هنوز دارم میرم واسه من روی شاهرگه و سه تا تتو روی هم بوده(یعنی زدم،کاور کردم چند بار)واسه همین طولانی تر شده  و فشار دست تتو کارزیاد بوده و عمیق زده و چون چندبار کاور کردم طولانی تر شده چون حجم رنگ زیادی اون قسمته

2731
سلام عزیزم.  تتو شما کامل پاک شد؟  خالکوبی هم پاک میشه با لیزر؟  برای گرفتن نوبت محدو ...

۰۹۰۲۸۹۹۸۵۷۶من به این شماره توو واتساپ اولین بار پیام دادم و وقت گرفتم جلسات بعدی حضوری از دستگاه وقت میگیری محدودیتشو نمیدونم بخدا،فقط بدی که بیمارستان رازی داره خیلی زمان میبره تا نوبتت بشه یعنی میگن ساعت۱بیا تا نوبتت بشه و انجام بدی بزنی بیرون۲-۳زمان میبره،تکنسین هایی که انجام میدن یه چن نفرشون خیلی مغرور و بی ادبن و درست ج نمیدن ویکمم خشنن و مسیرشم خیلی دوره و توو طرحه سخته واسم ،ولی چن تا خوبی هم داره۱-هرجلسه که میرم قبل لیزر دکتر ویزیتم میکنه که دستمو چک کنه گوشت اضافه نیاورده باشه و ببینه مشکلی نداشتی۲-هزینه‌ش فوق العاده پایینه نسبت به بقیه جاها(کلینیک ایرانیان  شعبه زعفرانیه هرجلسه رو۲۵۰۰قیمت دادن,رازی اوایل جلسه ای۲۰۰میدادم جدیدا گرون کرده جلسه ای۴۷۰میدم)۳-من هرجلسه پیش خانم دکتر ربابه عابدی میرم خیلی باحوصله و مهربونن (برعکس منشی و تکنسین)فقط بدی‌شون اینه خیلی دیر میان دکتر زیاد دارن شانسیه که اون شماره که گفتم پیش کدوم دکتر وقت بده ولی جلسات بعدی هردکتری دوس داشتی میتونی از دستگاه انتخاب کنی که پیشش بری

۰۹۰۲۸۹۹۸۵۷۶من به این شماره توو واتساپ اولین بار پیام دادم و وقت گرفتم جلسات بعدی حضوری از دستگاه وقت ...

سلام عزیز

لیزرهاشون یکیه؟

همسر من روی بازوشه، مصاحبه داده باید هرچه زودتر پاک کنه😢، کلینیک به‌سیما زنگ زدم گفت دستگاه جدیدمون هر جلسه ۴،۸۰۰ خیلیه اخه😔.

میخوام بدونم دستگاه‌هاشون چی هست باهم فرق میکنه؟ یا اونا الکی گرون میگیرن

🌻🍃💕