2733
2739
آلبوم عکس کاربران https://mega.nz/#F!KvBEGQyD!YVh-wF616L8S32KXdyHhzghttps://mega.nz/#F!KvBEGQyD!YVh ...

باشه بابا عکساتم تکراری جدید گذاشتی بیا کوچولو

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

دوتاکلیدفشارمیدن طرفو هک میکنن😯😯😯😯😯😯

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقت سریال ایرانی نگاه نمیکردم بعد مدت ها واقعا ی سریال جذاب ساختن دمشون گرم دم بچه های اطلا ...

اینهمه به سپاهیا بد گفتن، بزار زحمتاشونو نشون بدن. 

البته قبول دارم همه سپاهیا طیب و طاهر نیستن. 

قطعا اطلاعات از اینا خبره تره  ولی خوب بود من که موقع عملیات استرس داشتم😆

منم اینقدر بالا پایین پریدم تاگرفتنش  اگه این چیزایی که نشون میدن واقعیته خدا همه خیانتکارا نابود کنه ،،،نگه داراطلاعاتیای زحمتکشم باشه

2742

جز معدود فیلمای بدردبخوره صدا و سیماست، آدم ی جور غرور ملی بهش دست میده

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

اینقد بدم میاد همییییشه هستن یه سریا ک توانایی های ایرانی هارو زیر سوال میبرن و فقط بلدن بگن : نمیتونن و نمیشه و غلوه و... 

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
وای من اعصاب دیدنشو ندارم امروز چیشد مثلا نصف فیلم تو تاریکی بود دیوارو نشون میداد اسانسورو نشون مید ...

حالا خوبه نصفشم سانسور شده ....قلبم امد تو دهنم تااین مایکله گرفتن مردک شکم گنده

منم اینقدر بالا پایین پریدم تاگرفتنش   اگه این چیزایی که نشون میدن واقعیته خدا همه خیانتکارا ن ...

اره بابا کارشون خیلی سخته 

حتی وقتی شهید میشن اسمشون رو نمیزارن رو مزارشون😊

در پناه امام زمان باشن انشاءالله

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...