2733
2739
شما بعد چن وقت نتیجه دیدید با این روش؟ و اینکه چن روز ی بار انجام میدادین؟

یادم نمیاد چقد طول کشید فقط یادمه یکی از دوستام زانوهامو دید گفت واای چقد تمیز و سفیده..بش گفتم همه اینطورن زانوهاشون نشون داد متوجه شدم‌نتیجه داده اینکارم.هر حمام انجام میدم...هفته ای سه بار شب قبل از حمام چربشون کن شلوار بلند بپوش..روز بعد برو حمام لیف بکش..بعدشم دوباره کرم مرطوب کننده بزن.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
شما بعد چن وقت نتیجه دیدید با این روش؟ و اینکه چن روز ی بار انجام میدادین؟

یه چیز دیگه هم‌امتحان کردم خیلی تاثیر داشته...

کرم لایه بردارسی گل...فقط بعدش پوست نازک میشه لیف محکم نکشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادم نمیاد چقد طول کشید فقط یادمه یکی از دوستام زانوهامو دید گفت واای چقد تمیز و سفیده..بش گفتم همه ...

الان دیگه انجام نمیدین؟

ینی سفیدی ک بوجود اومده دائمی شده؟

عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست...!💕°
یه چیز دیگه هم‌امتحان کردم خیلی تاثیر داشته... کرم لایه بردارسی گل...فقط بعدش پوست نازک میشه لیف مح ...

اها مرسی عزیزم❤️🤗حتما انجام میدم روشتون رو خداکنه جواب بده😢اابته من سرزنوام تیره نیس زیاد فقط میخام همرنگ پوستم شع

2731
الان دیگه انجام نمیدین؟ ینی سفیدی ک بوجود اومده دائمی شده؟

الان دیگه وازلین نمیزنم..چون تمام شده نخریدم😅یک سالی هست نزدم..

ولی هر کرم مرطوب کننده ای باشه شبا ب پام میزنم.

اها مرسی عزیزم❤️🤗حتما انجام میدم روشتون رو خداکنه جواب بده😢اابته من سرزنوام تیره نیس زیاد فقط میخا ...

اگه تیره نباشه..زودی جواب میده..و اینکه اگه کسی دیدی ک زیادی روشنه..یاپوستش اینطور یا رفته لیزر...

الان دیگه وازلین نمیزنم..چون تمام شده نخریدم😅یک سالی هست نزدم.. ولی هر کرم مرطوب کننده ای باشه شبا ...

ینی الان سفیدی مونده و زانوتون رنگ پوست شده؟

تقریبا چن ماه طول کشید تا زانوت تیرگیش رفت؟؟

2740
ینی الان سفیدی مونده و زانوتون رنگ پوست شده؟ تقریبا چن ماه طول کشید تا زانوت تیرگیش رفت؟؟

بله زانوهام خدا رو شکر م رنگ ساق پام.دقت نکردم چقد طولانی کشید...