2733
2734
عنوان

از دست زنداداشم کفری شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعضیا از خدا نمیترسن

اي بابا اگه ميترسيدن انقد ظالم نبودن

امشب با خواهرشوهرم و مادرشوهرم حرف ميزديم مادرشوهرم ب پدرشوهرم ليست خريد داد اونم خريد كرد مادرشوهرم ميگفت بمن ربطي نداره پول نداره بايد بخره بياره خواهرشوهرمم گفت شوهرم هرچي بگم ميخره بعد من يه كلمه گفتم شوهر من ليست خريد ميدم يه ماه طول ميكشه بخره مادرشوهرم گفت اشكال نداره ميخره تو بهش فشار نياري يوقت دركش كن😑😑😑

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2731
اي بابا اگه ميترسيدن انقد ظالم نبودن امشب با خواهرشوهرم و مادرشوهرم حرف ميزديم مادرشوهرم ب پدرشوهرم ...

همشون همینجورین خدا لعنتشون کنه

دلم آرامشی خدایی میخواهد....
این جور ادما یه دفعه منفجر میشن و جنگ جهانی به پا میکنن

امضات عالی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
اي بابا اگه ميترسيدن انقد ظالم نبودن امشب با خواهرشوهرم و مادرشوهرم حرف ميزديم مادرشوهرم ب پدرشوهرم ...

حالم از این آدما بهم میخوره .

خدا جوابشون بده .

ان شالله شماهم زندگیت پر از شادی و.خوشبختی باشه .

الهم صل علی محمد و آل محمد 
2740
امضات عالی

😘😘

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .