2733
2734
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 43 پست

عزیزم یکی از دلایل شایع سقط مکرر، غلظت خون هستش که اگه ببینن این مشکلو داری بهت قرص آسپرین میدن با آمپول سلکسان یا هپارین.

یکی دیگه از دلایل هم رحم ضعیف هست که باید استراحت مطلق کنی.

انشالله مشکلت حل شه گلم. هرجی به صلاحته

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر انقد درک داره که فهمید ی شوخی بود. منم متنشو خوندم. گفتم شاید سقط نکرده. فقط اومده سوال کرده ...

اینکه استارتر اینقدر مهربون و با ادب بود که باهات دعوا نکرد نباید دلیل شه فکر کنی کارت خوب بوده

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم یکی از دلایل شایع سقط مکرر، غلظت خون هستش که اگه ببینن این مشکلو داری بهت قرص آسپرین میدن با آ ...

ممنون عزیزم. ی بار ازمایش غلظت خون دادم گفت مشکلی نیست، این امپولا را ندادن تابحال.... شاید رحمم ضعیفه. خدا ب دادم برسه با این خانواده شوهری ک دارم من😑😢

2731
انشالله نینی تو هم مونده گلم 😍😍😍 فقد باید استراحت کنی ۱۲ساعت ی بار شیاف استفاده کنی خارجیش خیلی ب ...

من اینقد ناامیدم ک استراحت مطلق نیستم فقط شیاف ی بار میذارم 

2738
ممنون عزیزم. ی بار ازمایش غلظت خون دادم گفت مشکلی نیست، این امپولا را ندادن تابحال.... شاید رحمم ضعی ...

خدا لعنت کنه کسایی که رو زخم آدم نمک میپاشن، منظورم خانواده شوهر یا هر کسی که اذیت میکنن فکر کن آدم خودش ناراحته که بچه‌ش سقط شده اونوقت خانواده شوهر آدمو اذیت کنن.

تو این شرایط فقط باید شوهرت پشتت باشه و اصلا اجازه نده کسی دخالت کنه

انشالله نینی تو هم مونده گلم 😍😍😍 فقد باید استراحت کنی ۱۲ساعت ی بار شیاف استفاده کنی خارجیش خیلی ب ...

شما اون موقع با خونریزی علایمت رفت؟ بنظرت درد سینه من ربطی ب سلامت بارداریم داره یا نه؟ 

از شوخی من ناراحت شدن. اگه شوخیم باعث ناراحتیت شد من عذر میخوام😘😘

اشکال نداره عزیزم. کاش همه شوخی کنن ولی زخم زبون نزنن... من زیاد سختگیر نیستم ک روی این حرفا حساس بشم.. راحت باش😘