2752
2734

حالا چرا میخوای بفروشی 

خیلی باید خوش‌شانس باشی ک خوب بخرن 

وگرنه مردم کلا دنبال بز خری هستن 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انواع و اقسام فرش داريما، ماشيني، دستي، طرح ابريشم، و ... همه هم يك قيمت نيستن مسلما. اينكه يكي ميگه فرش درجه ١ رو خريدم فلان قيمت بايد ديد طرحش چيه، ابعادش چيه، بعدم خود من به شخصه فرش ماشيني رو فرش نميدونم، خيلي مصنوعيه، فقط دستي.

بزار دیوار 

من تا حالا هر چی اینجا گذاشتم کسی نخریده 

کلا جای خوبی نیس برا فروش 

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 

اره خوش نود جون اخه ندارنم بخرن ولی برا اینکه تیکه بندازن و مسخره کنن زرنکن منم اشتباه کردم گذاشتم اینجا واقعا برا بعضیا باید به خاطره این همه اغده افرین گفت

بزار دیوار  من تا حالا هر چی اینجا گذاشتم کسی نخریده  کلا جای خوبی نیس برا فروش

آخه اينجا انقدر اختلاف سليقه هست و از همه جاي ايران هستن كه نميشه چونه زد. طرف لباس شبشو كه يكبار پوشيده گذاشته ١ ميليون، كلي ريختن سرش كه چه گرونه و ... ديگه نميديدن كه لباس چه جنسي داره يا چه ماركيه و چه طرحيه، با مغازه هاي سطح پايين ذهن خودشون مقايسه ميكردن، بعد قيمتهاي عجيب ميدادن، ميگفتن مثلا نهايت ١٠٠ تومان مي ارزه، انگار قيمت دستشون نيست، ولي خوب طرف ممكنه توي شهر خودش واقعا لباس شب رو همين قيمت بخره.

اره خوش نود جون اخه ندارنم بخرن ولی برا اینکه تیکه بندازن و مسخره کنن زرنکن منم اشتباه کردم گذا ...

فروشش سخته چون گلش و یه دکوراسیون خاص میخواد کسبم که دکورخاص داره فرش دست دو نمیخره اینجا نزار بزار دیوار

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤