2733
2734
عنوان

ماجراهای داداشم و دوست دخترش🧡💚❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 10409 بازدید | 193 پست
لایک داری. که نشن مثل پدرشوهر اشغالم که بعد عقدم چهار بار ازم حلالیت خواست. ولی حتی یه فاتحه دلم نم ...

چقدر ادما ترسناکن.

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاشق و معشوقن شاید باورت نشه از کلی از برخوردا و رفتارای سپیده نسبت به برادرم درس گرفتم برای ز ...

خدا رو شکر 

من و شوهرم هم 7سال دوست بودیم

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2731
واااای بابات😅

ره یه روز گوشیو بهم داد گفت پیامهاتون اون تو هست ببین لازم نداری

منم‌دیدم واااایییی😱

دیلیت آل زدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بهترین کار این بود که به روی خودم‌نیارم چون اگه میخواستم خجالت بکشم باید تماما یه لیوان اب میشدم میرفتم زمین😅

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین عزیزم

اگه دختر هم سطخ خانواده پسر باشه چرا ادم نره خاستگاری 

هر چند که پدر و مادر های ما همگی سنتی فکر می کنند حق دارند دیگه اینجوری بزرگ شدند

داداش منم یه دختری 7 سال می خواست ما ندیده رد کردیم مثل مادر شما تا اینکه اومد داخل خانواده واقعا باعث پیشرفت داداشم شد  یه درسی گرفتیم قبل از رد کردن حتما طرف ببینم شاید فکری که ما می کنیم کاملا برعکس باشه

گذشت گذشت یکی دیگه از داداشام با دوس دخترش می خواست اینبار مادرم برعکس اولی با دختر حرف زد ولی چشمتون روز بد نیینه هم سنش بزرگتر بود هم اختلاف فرهنگی داشتیم هم دختر زبون دراز بود هنوز نیومده 

تا چت بین خودشو داداشم دیدیم که طرف کلی پول تیغ زده بود تسویه دانشگاه خرید طلا و....در اومده گفته میریم خونه بابات که خالی به زور از بابات بگیر حالمون بهم خورد ازش

دیدیم داداشم انداخته به جون خانواده ام هر روز جنگ و دعوا

برداشتم شماره باباش گرفتم زنگ زدم گفتم خبر داری خرج دخترت داداش من میده از کارت حقوق بابام 

دیگه از فرداش خبری از دختر نشد خدا شکر یه پدر داشت که بیاد جمع اش کنه

میشه چن تا مثال بزنی؟

زبون محبت آمیز داره. دایم قربون صدقه داداشم. من و مامان و بابام میره 

چهره خندونی داره کلن انرژی مثبته

تو مواقع ناراحتیه داداشم با یه کلمه یا جمله خنده دار فضا‌ رو عوض میکنه

از مهربونیش هر چی بگم کمه

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
زبون محبت آمیز داره. دایم قربون صدقه داداشم. من و مامان و بابام میره  چهره خندونی داره کلن انر ...

حالا باز خوبه شما هم خوبین و از این‌کارهاش سو استفاده نمیکنید

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
حالا باز خوبه شما هم خوبین و از این‌کارهاش سو استفاده نمیکنید

آفرین دقیقا خواستم همینو بگم.اینا هم جنبشو دارن.پدرشوهرم که فوت کرده بود، خیلی دلم برای خواهرشوهرم سوخت.اومدم بهش محبت کردم و باهاش یه کوچولو صمیمی رفتار کردم.خداشاهده از شوخی زشت چیز دار تا سوال راجبه رابطه ج ن س ی من و شوهرم تا کلی تیکه و طعنه و ... انجام داد.اخرشم  میگفت شوخی کردم.خوبه حالا باباش مرده بود😲😲😲

خلاصه کار به جایی رسید که بهم گفت میدونم تو جوابمو نمیدی که منم بس کنم، اما من بس نمیکنم😐😐😐😐

منم دیگه دیدم رسما سوارم شده، محل سگ بهش ندادم، از فرداش آدم شد زنه بیشعور.

اخی عزیزم..توام حلالش کن..دیگه گذشته..مهم الانه..

هر دفعه میگم حلالش میکنم ولی از ته دلم نیست.دستم الان ده تا بخیه داره.تا ابد جاش میمونه.کل دستم خط خطیه.گاهی وقتا از دستم عذرخواهی میکنم بخاطر بلاهایی که سرش آوردم.من پسرشو صاحب خونه و ماشین کردم.هزارتا خوبیه دیگه که خود شوهرم همیشه اعتراف میکنه.الان یه آدم افسردم که فقط حفظ ظاهر میکنم.سر سفره عقد اومد نشست پیشم گفت کاش عقد نمیکردین الان😐😐😐 این در صورتی بود که بعد از خواستگاریشون، 15ماه بعد شوهرم با بدبختی و کار کردن پول حلقه و ... جور کرد.باباش حتی هزار تومان نداد.زیر لفظیه عروس رو شوهرم خرید داد به خونوادش که بدن بهم.الان که اینارو می نویسم قلبم داره تند تند میزنه.بیشتر از همه بی کسی شوهرم، غصه هاش منو شکست.نمیتونم فراموش کنم.بدجور تحقیرم کرد.من خواستگار از خارج داشتم.جاییکه راحت میتونستم برم و تو سختی های این مملکت زندگی نکنم.ولی بخاطر شوهرم رد کردم.شوهرم ماهه.خیلی خوبه.ولی راستش اونم افسردس😐😐 همشم زیر سر پدر لعنتیش بود.خدا نیامرزدش

هر دفعه میگم حلالش میکنم ولی از ته دلم نیست.دستم الان ده تا بخیه داره.تا ابد جاش میمونه.کل دستم خط خ ...

اگه اینطوره واقعا باید به شوهرت دلگرمی بدی و پشتش باشی

هیچوقت پشتشو خالی نکن

سعی کن همیشه پیش تو بهش خوش بگذره تا زندگیتون محکم بشه

نذارین حاشیه ها زندگیتونو خراب کنن