2733
2734
عنوان

خانمااااا دخترخانمااااااا روزمون مبارررررک❤️😍💃

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 55 پست
دقیقاا تازه با اینکه بعضی از اعضا میگن روز دختر که شوهرا کادو نمیدن شوهر تو داده ایول بهش

فدات گلم،خودت چی نگفتی چی گرفتی،،،راستی من ازاول ازدواجمون حکم دخترشو داشتم دلبری واداهای بچگونه واینا،،،بعدکه الان پسرمم یسالشه ادادخترشو درمیارم دلش ضعف میره وهرکاربگم نه نمیگه😂😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات گلم،خودت چی نگفتی چی گرفتی،،،راستی من ازاول ازدواجمون حکم دخترشو داشتم دلبری واداهای بچگونه وای ...

منم کادو یه شاخه گل داد و بیرون رفتیم غذا خوردیمو بهم تبریک گفت☺️

ای جانم 😍 چه شوهر مهربونی قدرشو بدون🙂

2728
خوندم عزیزم خیلی ناراحت شدم😔 تاحالا باهاش حرف نزدی؟ ازش نپرسیدی که دلیل این رفتاراش چیه؟

اصلا زیربار نمیره میگه تو حسودی یامیگه تو از شوهرت دفاع میکنی من بدم میاد.تو زلیل شوهری من از این کار بدم میاد

😎😎😎
اصلا زیربار نمیره میگه تو حسودی یامیگه تو از شوهرت دفاع میکنی من بدم میاد.تو زلیل شوهری من از این کا ...

به نظرم با یه مشاور صحبت کن حتما بهت راهکار میده و کمک میکنه رابطتون خوب بشه یا حداقل دلیلشو بفهمی

اخه مادر نزدیک ترین کس به ادمه

به نظرم با یه مشاور صحبت کن حتما بهت راهکار میده و کمک میکنه رابطتون خوب بشه یا حداقل دلیلشو بفهمی ...

چی بگم والا این اخلاق ریشه داره تو خانوادشون به این راحتی ها درست نمیشه مادرشم دقیقا همین رفتار و با خوش و بابای منکه داماد اول بود داشت.منم الان دیگه تصمیم گرفتم کمتر برم خونشون.وقتی میرم به جا اینکه دلم بازبشه بدتر اعصابم خراب میشه نرم بهتره

😎😎😎
منم کادو یه شاخه گل داد و بیرون رفتیم غذا خوردیمو بهم تبریک گفت☺️ ای جانم 😍 چه شوهر مهربونی ق ...

فدات گلم مرسی

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2740
چی بگم والا این اخلاق ریشه داره تو خانوادشون به این راحتی ها درست نمیشه مادرشم دقیقا همین رفتار و با ...

چی بگم والا انشالله که رابطتون خوب شه و مشکلتون حل شه عزیزم❤️