2752
2734
عنوان

ترفندهای رانندگی که برای راننده شدن باید بدونیم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 31537 بازدید | 20 پست

ممنون بچه ها تو حرفاتون چنتا نکته جدید یاد گرفتم

اولا که چشم سعی میکنم تنهایی بشینم پشت فرمول! ولی اگه تصادف گردم میام یقتونو میگیرم!!

سعی میکنم همیشه از راهنما استفاده کنم

و سوم اینکه سعی میکنم بتونم با آینه ها کار کنم و بهشون نگاه کنم!

مرسی واقعا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درود بر شما . به نظر من این نکات در رانندگی به شما کمک خواهد کرد . ۱) قابل پیش بینی باشید و از حرکات ناگهانی خودرو اجتناب کنید هر چه حرکات شما قابل پیش بینی تر باشد احتمال تصادف کمتر است ۲) از راهنما به کرات استفاده کنید تا تبدیل به عادت شود ۳)سرعت مجاز و مطمئنه برانید ۴)رانندگی تدافعی را تمرین کنید و حق تقدم را فراموش کنید هدف عدم برخورد دو یا چند خودرو به یکدیگر هست ۵)از خوردن غذا ، کار با گوشی و اینچنین موارد بپرهیزید ۶)از سلامت خودرو مطمئن شوید ۷)بیشترین توجه شما باید رو به جلو باشد ( همچنین هر چند ثانیه یکبار به آیینه ها برای چک کردن جریان ترافیک توجه کنید ) ۸) به هنگام توجه به جلو به اجسام ساکن و متحرک مسیر دقت کنید و آماده ی واکنش باشید ( به خصوص عابر پیاده )  ۹) از کامیون ها و اتوبوس ها و این موارد فاصله بگیرید ۱۰)نرم ترمز کنید و برانید ۱۱) شیشه ی خودرو و اینه ها کاملا تمیز باشد ۱۲)تا انجایی که میتوانیم به بقیه راه دهیم ۱۳)هوشیار باشید ۱۴) بعضی مواقع نباید رانندگی کنید ( در هنگام عصبانیت ، غم شدید ، افسردگی و اینچنین موارد ) ۱۵) کمربند ایمنی را ببندید ۱۶)به ازای هر دو ساعت رانندگی استراحت کنید ۱۷)فرمان را همیشه دو دستی بگیریم 

۱۸) به وسیله ی بوق و نور بالا حضور خود را برای رانندگانی که متوجه حضور ما نشدند اعلام کنیم ۱۹) در هنگام رانندگی خونسرد باشیم ۲۰) صندلی و اینه را درست تنظیم کنیم ۲۱) با توجه به سرعتی که داریم لاین خود را انتخاب کنیم ۲۱) اگر آرام برانید احتمال تصادف به شدت کاهش پیدا می‌کند ۲۲)بعضی مواقع راه دادن به بقیه به صلاح نیست ۲۳) در رانندگی به دنبال انتقام و تادیب دیگر رانندگان نباشید ۲۴) فاصله ی طولی را با خودروی جلویی رعایت کنید ۲۵) وظیفه ی شما به عنوان راننده حفاظت از جان خود و سرنشینان و جان دیگران است و نه زود به مقصد رسیدن ۲۶)در هنگام خستگی یا عجله داشتن رانندگی نکنید ۲۷) به نقاط کور خودروی خود و خودرو های دیگر آگاه باشید ۲۸)به دور دست ها هم توجه داشته باشید ۲۹) به فهم و درک درست رانندگان دیگر اعتماد نکنید ( کما اینکه بعضی از رانندگان در هنگام مستی یا مصرف مواد پشت فرمان مینشینند ) 

2731

منم خیلی دوس دارم یاد بگیرم خودمون ماشین نداریم پول آموزشگاه هم ندارم ولی عاشق رانندگیم🙁

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی / کاش یا رب که نیفتد به کسی کار کسی... آقایون درخواست ندن😒