2733
2739
دقیقا چه طوری آرزو میکرد که بهش رسید؟من شهامت خودکشی ندارم چند بار امتحان کردم نتونسنم

خودشو کشت 

چند روز پیش تو نت سرچ میکردم در مورد کسایی که تجربه مردن و زنده شدن داشتن

یه آقایی تعریف کرده بود سرگذشتشو و گفته بودبا تصادف مردم و نیم ساعت کامل مرده بوده 

تو اون نیم ساعت خیلی چیزا بهش نشون داده بودن و گفته بود بدترین حالت و احوال رو کسایی داشتن که خودکشی کرده بودن

حوصله نوشتن جزییاتشو ندارم ولی هر مشکلی یه راه حلی داره و خودکشی راه حل هیچ مشکلی نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودشو کشت  چند روز پیش تو نت سرچ میکردم در مورد کسایی که تجربه مردن و زنده شدن داشتن یه آقایی ...

وای چه بد منم مرتب فکر خودشکی تو سرم میگذره اما سعی میکنم دور ش کنم از خودم اگه گناه کبیره نبود حتما خودم خلاص میکردم 

2731
گاهی به درجه ای میرسی که راهی نیست باید به اون درجه رسیده بای تا بفهمی من چی میگم نرسیدی دیگه پس درک ...

مطمین نباش چ بسا بدترشم دیده باشم وکشیده باشم هیچ وقت زندگی راحتی نداشتم ولی همیشه تلاش کردم یه راهی پیدا کنم از خدا بخواه خودش راهشو بهت نشون میده 

دنیا پر از نشانه است حواست بهشون باشه