2733
2739
درسته تقصیر جاریته ولی تو هم وا نده اصلا وگرنه سوارت میشن اینا قوموالظالمینن😂😂

اره من اون روز از جام هم تکون نخوردم واسه مادر شوهرم شاید چون سنش بالا هست ولی دیگه مگه کلفت گرفتن من کار خونه خودم کمکه مادر خودم و مادر شوهرم رو بکنم بعد خواهر شوهرم بشینه کار اونم بکنم عروس گرفتن یا کلفت همین که جاریم رو کلفت گرفتن بسه هر چقدر دوست دارن بزار از اون تعریف کنن اول ها همش خواهر شوهرم یا مادر شوهرم جلو من تعریف جاریم رو میکردن فکر میکردن مثل اون کلفتی میکنم تا از منم تعریف کنن من نخواستم برن تعریف همون جاری رو بکنن والله😕😕😒🤤

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
باشه جاریت هرچقدرم بخواد معرفت به خرج بده ادم باید یه ذره انسانیت و وجدان حالیش باشه و از هر فرصتی ت ...

به نظر من هر دو بیشعور هستن گناه یکیش نیست جاریم چون خودش رو کلفت همشون کرده خواهر شوهرم هم قشنگ صدا کرد بیا کار خودت رو بزار کار منو بکن 😕جاریم خودش هم یه جوری خوشش میاد ازش تعریف کنن اول ها ک من تازه عقد کرده بودم می رفتم خونشون یه جوری آرایش میکرد که انگار اومده عروسی من فکر میکردم عادت کرده هست ولی دیدن نه عادتش نیست چوت فقط وقت های که من بودم اینجوری میکرد چند باری اتفاقی دیدم اصلا آرایش نکرده بود همش میخواست بگه من خوشگل هستم عقده تعریف داره بخدا در حالی که من تعریف از خودم نمیکنم شاید من معمولی باشم ولی جاریم از معمولی پایین تره فقط میخواد خودش رو بهترین نشون بده 😕

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘