2752
2734
اره ک میفهمن😍😍😍😍😍😍 من یه گربه دارم میاد تو چشام زل میزنه و دمشو برام تکون میده خودشو میچسبونه ...

به خاطر اینه که میترسن تنها باشن و کسی بهشون ابو غذا نده یا تنها بمونن😢😢😢اگه یه مدت هر روز بغلش کنی محل هاپو هم بهمون نمیدن😏

میشه برام دعا کنین😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما ۴-۳ روزه یه بچه گربه ی خوشگل با چشمای درشت سبز اومده تو پارکینگمون زندگی میکنه، وااای عاشق جلب محبته، انقد خوشگل بازی میکنه با آدم 😍😍😍

من که میگم میفهمن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2731

می‌فهمن و نمک نشناسن. هزار رحمت به سگ

به یکیشون تو سیاه زمستون غذا دادم. میومد می‌نشست بغلم. یهو انگشتمو گاز گرفت 😐

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
😍😍😍😍جون

اگه ببینیش غش میکنی براش انقد که با ناز میو میکنه ☺☺

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
می‌فهمن و نمک نشناسن. هزار رحمت به سگ به یکیشون تو سیاه زمستون غذا دادم. میومد می‌نشست بغلم. یهو ...

بابا آدمیزادشم یه وقتی در اوج خوبی یه لگدی به آدم میندازه 😁😁 این که حیوونه