2752
2734
عنوان

شیردهی به نوزاد ۱ ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 2457 بازدید | 22 پست
من شیرم زیاده ولی پسرم زیاد نمیخوره. بعضی وقتها که میدوشم نصف شیشه رو میخوره فقط

چربه دیگه سیر میشه 

شیر من اب بود ابه اب

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه تو روز 8بار جیش کنه یعنی 8بار پوشکشو عوض کنی و اونم جیش کرده باشه یعنی عالی دکتر بهم گفت یعنی کا ...

چه جالب نمیدونستم. آره پوشک خیس زیاد داره ولی چون خوابش کمه گفتم شاید سیر نیست که نمیخوابه.

یکی دو بار هم خواستم بهش شیرخشک بدم ولی به هیچ عنوان نمیخوره شیر خشک رو

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
چه جالب نمیدونستم. آره پوشک خیس زیاد داره ولی چون خوابش کمه گفتم شاید سیر نیست که نمیخوابه. یکی دو ...

شاید دل درد داره یا رفلاکس که نمیخوابه البته بعضی بچه ها هم مدلشونه بی خوابی مثل پسر اول من تا 1سال نخوابید حالا خدارو شکر خوبه

دختر من 5 ماهشه من هر سوالی که برام پیش میاد واسه شیردهی آنلاین از دکتر جاوید ظفری متخصص اطفال می پرسم و خیلی خوب و با حوصله جوابمو می دن دوستم بهم این سایت رو معرفی کرد خیلی خوبه  https://mavarateb.com/doctor/دکتر-جاوید-ظفری

سلام عزیزم من بچه ام شیر میخورد ولی انگار همیشه گرسنه بود وزنم اضافه نمیکرد هزاران کار انجام دادم نتونستم موفق بشم تا این که یه ماما رو بهم معرفی کردن مشاوره شیردهی میداد خدا خیرش بده منو کاملا راهنمای کردن که متوجه شدم مشکل از پوزیشن شیردهیم بود الان کوچولوم راحت شیر میخوره و افزایش وزن داره خداروشکر به لطف خانم شفیعی و راهنماییشون شماره اشونو میذارم خواستی بزنگ راهنمایی بگیر 

۴۴۳۵۸۱۳۳