2737
2739
عنوان

بیایین منو قضاوت کنید (سیاست زنونه )

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 54 پست
عزیزدلم میشه بیشتر بگی؟ 😭 غیر مستقیم یعنی چجوری؟ 

گاهی وقتها یه سکوت‌سنگین و معنی دار از صد تا حرف تاثیرش بیشتره😶😶😶

باورتون میشه الان شوهرم تو دیوار داره دنبال ماشین میگرده...اخه پولش رو داریم بخریم.😁😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بارم فرصت نداده دونفره بریم بعضی وقتا دلم میخاد بمیرم یا مادرش بمیره

یه بار حرفاتو تو اوج لحظات احساسیتون بزن مردا از یه مساقرت تمام و کمال و بدون محدودیت و نفر سوم و مزاحم اصلا نمیگذرن مطمئن باش!!!منظورمو گرفتی؟

2731
یه بارم فرصت نداده دونفره بریم بعضی وقتا دلم میخاد بمیرم یا مادرش بمیره

ای بابا دور از جونت چرا بمیری حالا یعنی انقد کفری ات میکنه و حرصت میده مادرشوهر خودش عقلش نمیکشه به تنهایی احتیاج دارین خوب

ای بابا دور از جونت چرا بمیری حالا یعنی انقد کفری ات میکنه و حرصت میده مادرشوهر خودش عقلش نمیکشه به ...

نه بابا همش میخاد خودشو بچسبونه من نمیگم اصلا باهم نریم ولی مثلا دوبار که باهم رفتیم یه بار تنها بریم سه ساله ازدواج کردیم ماه عسلم تنها نبودیم. البته شوهرم کلا مدلش اینجوریه

استارتر اتفاقی تاپیکت زو دیدم،  چند وقت پیش پدرم سرکار بود شهرستان، و مادرم تنها مونده بود آخر هفته منم خیلی ناراحتش بودم،  بعد خونه مادر شوهرم بودیم که یهو گفتن این آخر هفته چهارشنبه پنجشنبه تعطیله برنامه برا کجا بزاریم و بدون نظر خواهی از من یه برنامه چیدن، بعد شوهرم نگا من کرد گفت اوکی بریم؟ گفتم نه من آخر هفته میرم پیش مادرم اما تو خودت میدونی، موقع برگشتن گفت مادرم اینا ماشین ندارن من نرم اونا هم نمیتونن برن، گفتم خب تو برو با اونا من کاری ندارم خودم تنها میرم پیش مامانم،  گفت واقعا گقتم اره، اینم بگم مل تازه عروس داماد بودیم ته دلم یجوری شد که بدون من جایی بره اما چیزی نگفتم،

2738
استارتر اتفاقی تاپیکت زو دیدم،  چند وقت پیش پدرم سرکار بود شهرستان، و مادرم تنها مونده بود آخر ...

خلاصه اینکه من ک دیدم اون نمیاد ساعت یازده صبح خودم رفتم شهرستان پیش مامانم، اون همون شب ساعت سه صبح حرکت کرده بود، دیدم دم دمای اذان صبح هی تک میندازه رو گوشیم،  پیام داد در وا نمیکنی، اومده بود پیش من با خانواده اش هم مسافرت نرفته بود، کارش خیلی بهم حال داد خوشم اومد بدون من جایی نرفت😁