2733
2734
عنوان

مستجرها سختشون نیست؟😥

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 24 پست
چند سال عقب افتادیم .هرماه هم عقب تر. تهران متری ۲۰ ملیون شده

وااااقعااا..شوهر بیچارم همش داره کار میکنه دلم براش میسوزه اون امید داره خونه بخریم 

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این چند سال اختلاف طبقاتی خیلی زیادتر شد بین مردم.پولدارا پولدارتر شدن بی پولا بی پول تر 

خدا هممونو کمکمون کنه ماهم مستاجریم باعث و بانیشو لعنت نمیکنم میترسم قسمتیشم به انتخابای خودمون برگرده

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731
وااااقعااا..شوهر بیچارم همش داره کار میکنه دلم براش میسوزه اون امید داره خونه بخریم 

ایشالا که میخرید حالا یه ذره بالا پایین بالاخره خدا بزرگه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
تو این چند سال اختلاف طبقاتی خیلی زیادتر شد بین مردم.پولدارا پولدارتر شدن بی پولا بی پول تر  خ ...

بی پولا هیچی قشر متوسط الان شدن زیر خط فقر. قبلا کارمندا دستشون به دهنشون میرسید یه خونه و ماشین معمولی داشتن الان دیگه عمرا دستشون برسه

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2740

کم کم داشتیم رو روال میفتادیم تا شهریور پارسال خوب بودیم میخاستیم خونه بخریم کلی کاری بکنیم با پولمون .... یهویی همه چی کشید بالا

الان ک دیگه لونه مرغم نمیتونیم بخریم .... 

میشه واسه خونه دار شدنم یه صلوات بفرستی