2733
2734
عنوان

همش خابای عجیب و غریب میبینم با کیفیت فول اچ دی ...!

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 26 پست

چند روز پیش یه تاپیک زده بودن با عنوان«موکل»

انگار مرض داشتم رفتم خوندمش،وااااااای یه چیزایی گفتن که از همون شب خواب که میبینم هیچ،صبم که ساعت پنج شوهرم میره سرکار ازترس جرات ندارم پاشم نماز بخونم😣

خدا ازشون نگذره،معلوم نی راست میگن دروغ میگن😕

خواب های این شکلی بخاطر ینه که درگیری فکری داری. گاخی حتی خودت هم منوجه این درگیری فکری نیستی. به خودت باید رجوع کنی ببینی چی تو ذهنت هست تو رو اذیت می کنه. ممکنه یه اتفاق یا جر و بحث یا دل مشغولی حتی یک ماه پیش اتفاق افتاده باشه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز پیش یه تاپیک زده بودن با عنوان«موکل» انگار مرض داشتم رفتم خوندمش،وااااااای یه چیزایی گفتن ک ...

لینک تاپیکشو داری  

Please leave me alone.Don't invite me!Don't call me!Don't text me!I'm 
2728
2740
از اتفاق طاق باز میخوابم یعنی روی سینم ب سقف

اها اینجوری کاملاباعث خرو پف میشه منم بعضی وقتا خرپوف میکنم 

ضمنا به خاطرشل بودن گوشت گردن هم هست 

سعی کن تمرین صفتی عضلات بکنی مثل 

زبونتو تا حد امکان از دهنت خارج کن قبل خواب و هروقت که بیکار بودی ده بار اینکارو بکن 

جاهایی که تونستی جیغ بزن 

وتمریناتی که توی نت هم هست

لینک تاپیکشو داری    

نه والا.فقط تصمیم گرفتم اسم کاربرا رو به ذهن بسپارم که دیگه از صد فرسخیشون رد نشم ولی امان از این حافظه داغون😑

فکر کنم عنوان تاپیک دقیقا موکل بود