2733
2734
عنوان

در زایمان طبیعی درد اصلی کجای بدنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 126 پست
من هيچكدوموترجيح نميدم به اون يكي ازهردوش ميترسمم

😆😆

واسه همه یکی نیس، خیلیا دوران بارداری شیرینی دارن و تهوع ندارن یا کمه

تازه وقتی نی نی تو شکم تکون میخوره خیلی حس خوبیه که اقایون تجربشو ندارن

زایمان طبیعی بدون درد هم هست که درد و حس نمیکنی،دوس من دو زایمانشم با بی حسی بود

بخیه میزنن درد نداره و از قبل هم تنگتر میشه،البته بستگی به دکتر داره که کارشو خوب انجام بده.

سزارین هم باز کار دکتر خوب باشه راحت انجام میشه😊

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
مگه درد داره خانوم شدن؟؟

والا درد بانو شدن واسه من خیلی بیشتر بود 

سزارین کردم انقدر عذاب نکشیدم که سر اون قضیه کشیدم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا درد بانو شدن واسه من خیلی بیشتر بود  سزارین کردم انقدر عذاب نکشیدم که سر اون قضیه کشیدم

بستگی به نوع بکارت داره 

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
خواهش ميكنم عزيزم ادم يهوسردش ميشه بدنش ميلرزه دقيقا اونطوري شدم من اززايمان وايناخيلي ميترسم براه ...

به نظرم اکثر خانوم ها از زایمان میترسن

منم خیلی میترسیدم

ولی این غول ذهنم رو شکستش دادم💪

2728
دقیقا واقعیت همین ولی چرا سزارین شد

لگنم مشکل داشت برا بچه اول هم دکتر بهم گفت چون بچه درشت نیست شاید طبیعی بتونی بلاخره موفق شدم  ولی زایمان طبیعی سختی داشتم بچه دومم درشت بود هر چه درد کشیدم به دنیا نمیومدهر چه به کادر بیمارستان التماس کردم که دکتر سر بچه اول اینطوری بهم گفته قبول نکردن و فک کردن میخام ناز کنم تا سزارین بشم انقدر حیغ کشیدم سرشون تا راضی شدن نصف شبی زنگ بزنن به دکترم تا دکترم رسید بیمارستان دیگه چشمام جایی رو نمیدیدن بلافاصله با سرعت برق لباسام رو عوض کردن  با ولیچر بردنم اتاق عمل و سریع بیهوشم کردن 

والا من سه ماهه زایمان کردم از داخل خبر ندارم ولی چسبندگی اینا فک‌نکنم داشته باشم سرحالم قشنگ‌  ...

واژن گشاد نمیشه اصلا وقتی بخیه میزنن از قبلش هم تنگ تر میشه انقدری که ببخشید اولش رابطه داشتن با سختی انجام میشه