2737
2734
من اخلاقم بد شده میشه بگی چقد یعنی چند ساعت بازی میکنی باهاش

صبح حدود۱۱بیدارمیشه،تا ۱۲ درگیر صبحونه دادنشم،بعدشم یکم شبکه پویا میبینه تا من خونه روجمع کنمونهارموبذارم،اسباب بازیاشو میاره توپذیرایی میرم باهاش بازی میکنم،وسطای بازی هم به نهارم سر میزنم،آهنگ میذارم باهم میرقصیمو ادا درمیاریم🤗

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
موفق باشی گلم.خوشبحالت که مستقل هستی

من درآمد خ زیادی ندارم ولی واسه همینم کلی شبا  گریه کردم چون همسر خ خوبیم ندارم تنها را مشغول کردنم همینه امیدوارم همه ب هر چی میخوان برسن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونو که کامل خط کشیدم ولی مهمونام مامان و بابام هستن بعد از 7 ماه این دو سه روزو دارن میان خونمون لع ...

خیلی سخته زندگی تو این شرایط اقتصادی خدا خودش رحم کنه

ربی لا تذرنی فردا وانت خیرو الوارثین
من در مورد خودم اینکه خونه دارم..فقط دلم به این خوشه..اونم به اسم خودم

شوهرت چچجوری قبول کرد بزنه بنامت ناقلا؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2731
دلخوشی خاصی ندارم نه استقلال مالی دارم  نه خانواده خوبی دارم  نامزدم هم که فک میکردم عال ...

اخی عزیزم.مگه چیکار کرده؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
پسرتو خیلی دوست داری؟من جدیدن خیلی اعصابم ضعیف شده و حوصله شلوغکاری بچمو ندارم واقعا چکارکنم؟

آره جونمه وقتی فکر میکنم یه ساعت نباشه دیونه میشم 

خب بعضی وقتا شیطونی میکنن اعصابت خورد میشه ولی بادنیاهم عوض نمیکنیم 

پوله خودم بود...خودم خریدم

اتفاقا دلیل خوشحالیم فقط اینه که خوب شد خودم پول داشتم که بخرم...وگرنه دیگه الان با این شرایط اقتصادی اصلا نمیشد که خرید...حالا البته فکر نکن ویلاییه ها...یه آپارتمان ۸۵ متریه..ولی خب همینم واسه من خیلیه...خدا رو هزار مرتبه شاکرم

و

2738