2737
2739
عنوان

امشب شب تولدمه شوهرم هنوز نیومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 114 پست
وای من چهاردهم‌تولدمه دوست دارم بچم روز تولدم بدنیا بیاد دکتر گفته پونزدهم شونزدهم سزارینم‌که نمیکنن ...

تولدتون پیشاپیش مبااارک  من 12ام تولدمه 14 ام کنکورمه  ایشالله نی نی تون به سلامتی بیاددد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز فقط یه خواهرم بهم پیام داد ولی اون خواهردیگم دلموشکست اره امیدوارم یه شوهر مهربون گیرم بیاد ...

نه تولدم پنج تیر. امشب شب تولدمه. به خاطر همین منتظرم ببینم فردا چیزی میگه یا نه. اینم بگم من عاشق شوهرمم خیلی خوبه ولی تو این موارد خیلی بی حواسه

خدای من برای من همین که میدانم تو می بینی کافیست💞
تولدتون کلییییییی مبارک باشه هم ماهی جآن   ایشالله که فردا خوشحالت میکنههه یه عااالمه   ...

مرسی عشقم❤️❤️❤️

منتظرم تا فردا ببینم چی میشه

هنوز جای امیدواری هست

هیچییی 🙁🙁🙁الانم داره واسه خودش راه میره آواز میخونه

تولدت مبارک عزیزم .ناراحت نباش اقایون زیادمثل ماخانومارومناسبتاحساس نیستن .حالابروبهش بگوکه امروزتولدت بوده ببین واکنشش چیه

جان درقدمش کنم که آرام دل است
تولد شماا هم مبارک بااشه 😍😍 کاش شوهر منم تولد من یادش می رفت اما همدمم بود و می تونستم باهاش حرف ...

الهی عزیزم. 

ایشالا روابطتون پر از عشق و مهر بشه. 

2740
تولدت مبارک عزیزم .ناراحت نباش اقایون زیادمثل ماخانومارومناسبتاحساس نیستن .حالابروبهش بگوکه امروزتول ...

نه فردا روز تولدمه. منتظرم تا فردا شب ببینم چی کار میکنه. ما  شب تولد، تولد میگیریم. امشب که اصلا‌ خبری نیست ببینم تا فردا شب چی کار میکنه. 

نه فردا روز تولدمه. منتظرم تا فردا شب ببینم چی کار میکنه. ما  شب تولد، تولد میگیریم. امشب که اص ...

اهان پس امشب به روش نیار.وای من عاشق این لحظه هایم اخه خودمم همینطورم روزتولدم هی منتظرم ببینم شوهرم کی میخوادبیادبهم تبریک بگه وسوپرایزم کنه 

جان درقدمش کنم که آرام دل است