2733
2734
درک نمیکنم  هم میگید از طلاق پشیمان هستید هم میگید در ازدواج به شما ظلم شده جامعه و قانون نمی ...

پشیمونم به خاطر این که به خاطر حرف شوهرم که گفت چی کار کنم ازم متنفر بشی رفتم کنار اونم مجانی. 

پشیمونم نایستادم علت را بفهمم و مشکل را حل کنم. 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشیمونم به خاطر این که به خاطر حرف شوهرم که گفت چی کار کنم ازم متنفر بشی رفتم کنار اونم مجانی.  ...

خوبی زندگی به اینه که همیشه میشه با شناخت خودت و بالا بردن عزت نفست به موفقیت دست پیدا کنی 

توکل کن به خدا دختر جان و زانوی غم بغل نگیر

😁
2728
درک نمیکنم  هم میگید از طلاق پشیمان هستید هم میگید در ازدواج به شما ظلم شده جامعه و قانون نمی ...

اما زندگی مشترک دوطرفه ست. من چطور میتونم یک طرفه هر کاری را دلم بخواد بکنم! 

حتی اگر قوی ترین روحیه را داشته باشم گاهی جامعه و یا آدمها و یا همسر و یا حتی خانواده و یا حتی تصادف و اتفاقاتی به هر طریقی ممکنه مانع بشن و مسیرتو تغییر بدن. و نمیشه همیشه به صددرصد خواسته ها رسید. بله میشه تلاش کرد و امیدوار بود ولی نمیشه بقیه چیزها هم نادیده گرفت.

خوبی زندگی به اینه که همیشه میشه با شناخت خودت و بالا بردن عزت نفست به موفقیت دست پیدا کنی  تو ...

بله دقیقا. و دارم سعیمو میکنم. شما هم دعا کنید واسم 

اما زندگی مشترک دوطرفه ست. من چطور میتونم یک طرفه هر کاری را دلم بخواد بکنم!  حتی اگر قوی ترین ...

اگر یک مسیر منجر به موفقیت نشد مسیر دیگه ای امتحان کن

درک نمیکنم شما الان همچنان زندگی مشترک دارید یا جدا شدید 

در هر صورت روی توانایی های خودتون کار کنید منافاتی با زندگی مشترک نداره

😁
2738
اگر یک مسیر منجر به موفقیت نشد مسیر دیگه ای امتحان کن درک نمیکنم شما الان همچنان زندگی مشترک دارید ...

نه عزیزم جدا شدم. اونموقع را میگم. 

بله واقعا راهی جز این نیست. باید مسیرهای دیگه را امتحان کرد.