2737
2734
عنوان

اصلا دوس ندارم خونم مهمون بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 58 پست
عزیزم بعضیا درون گرا هستند و دوست ندارن با اطرافیان ارتباط بگیرن چه ربطی داره به اون سه مورد اول؟؟

باید شماره ۴ رو به صورت گسترده تری میگفتم که تخصص من روانشناسی نیست

ولی سه مورد اول رو من فراووووون دور و برم میبینم 😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😐😐😐یاد نازنین تو فیلم ساختمان پزشکان افتادم

متاسفانه من اینجوریم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
برو دکتر عشقم 🤔🤔 واقعا اینا رو جدی گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اره 😣

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
۷وااااای منم همین مدلیم.بدمهمون نیستم فقط دوسندارم خونم بیان انگار تو خونه معذبم ولی دوسدارم بریم ب ...

لطلا ج بده.واسه اینکه خونه ت بهم میریزع؟و فردا ش باید کلی خسته بشی؟منم اینطوریم.ولی تیکه زیاد می‌شنوم.خسته اممممممم

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
😐😐😐یاد نازنین تو فیلم ساختمان پزشکان افتادم

منم اینجوریم..خیلی دل گنده نشون میدمممم ولی از درون داغون میشم.لبم و لثه ام افت میزنه

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
چهار دلیل میتونه داشته باشه  ۱_ خونت تمیز نیست  ۲_ وسیله پذیرایی نداری ۳_خسیسی ۴_افسرد ...

من احتمالا گزینه ۴باشم چون خودمم فک میکنم انقدر از ادما فراریم دلیلش افسردگیه