2733
2734
عنوان

عاشقانه های غیر منتظره😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4125 بازدید | 130 پست
خخخخخخخخ من فک کردم  جاسازت کجا بود؟خخخ

تو اون اطاق جاساز زیاد بود مشکلی نبود😁😁

ولی مگه گذاشتم حرف بزنه گفت رز بیا از اینده یکم حرف بزنیم گفتم برو ب ب 😁😁 فردا چه ساعتی میای دنبالم بریم ددر 🤣🤣

یهویی از پاش نیشگونشم گرفتم حواسش نبود گفت اااخ 🤣🤣🤣

بعدش میگفت حالا من چطور برم بیرون 🤣🤣

خیلی اذیتش کردم خیلی😁

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
تو اون اطاق جاساز زیاد بود مشکلی نبود😁😁 ولی مگه گذاشتم حرف بزنه گفت رز بیا از اینده یکم حرف بزنیم ...

الهی😄😄😄😄

وای من دوست دارما اینکارا بکنم خجالت میکشم😂😂

البته شاید یخم باز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو اون اطاق جاساز زیاد بود مشکلی نبود😁😁 ولی مگه گذاشتم حرف بزنه گفت رز بیا از اینده یکم حرف بزنیم ...

خخخخخخ خوشم میاد اطاقی که انتخاب کردی پر جاساز بوده

.ممنون عزیزم واس دعاهای قشنگت .

چ متظاهرم میتونی بگی ها راحت باش     البته غیر منتظره ش این بود ک مادر شوهرم شب اومد و ای ...

نه عزیزم متظاهر چرا بگم .از این سورپرایزا تو زندگی زنا شویی هست ولی کلاسش به این بود که مادر شوهرتون همکاری کرده با پسرش ...

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
نه عزیزم متظاهر چرا بگم .از این سورپرایزا تو زندگی زنا شویی هست ولی کلاسش به این بود که مادر شوهرتون ...

اره زن خیلی خوبیه خدا حفظش کنه نمیدونم اگ اون نبود باید چکار میکردم 

ماه پیش تولد پسرم بود عصر در بغل..به شوهرم گفتم انگار قراره یه اتفاق خوب برام بیفته ولی نمیدنم چیه ..  شب کیک تولدو بریدیم شوهرم جیم شد دیدم بحای بچه واس من یه کادو اورد یه عینک افتابی با یه کارت هدیه .خیلی سوپرایز شدم.فکرشو نمیکردم .

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
شمام طلاق گرفتی

نه هنوز. فعلا اومدم خونه بابام نزدیکه دو ماهه. 

هیچ سراغی ازم نگرفته نامرد. 

من خودم راضیم از شر خودش و خانوادش خلاص شم. اما شاید اذیت کنه طلاق نده.  واقعا نمیدونم چی پیش میاد. خیلی سخته بلاتکلیفم😔

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺