2737
2739
عنوان

خانم های باردار لطفا بیایید ممنون میشم همتون بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 95 پست
اخه هنوز نگذشته خیلی،دیگه ازمایش نده دیگه هفته دیگه مثل من برو دکتر،وای منم دلم درد میکنه از درد نمی ...

اره بخدا هرلحظه فکر میکنم دارم پریود میشم،من هر دو تخمدانمم تیر میکشه هراز گاهی

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی از صبح درد ولم نمیکنه.

دلم نمیاد بخاطر جاریم بخدا زیاد ذوق و شوق ندارم موندم چطور بگم چی بگم خدایا تورو ب علی اصغر امام حسین تا قلب نی نی من بزنه اونم باردار بشه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
دلم نمیاد بخاطر جاریم بخدا زیاد ذوق و شوق ندارم موندم چطور بگم چی بگم خدایا تورو ب علی اصغر امام حسی ...

انشاءالله اونم حاملس خبر بارداری اونم بهم بده.چند روز عقب انداخته؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2728
انشاءالله اونم حاملس خبر بارداری اونم بهم بده.چند روز عقب انداخته؟

ظهر زنگ زدم گفت دیشب شدم بخدا اعصابم ریخت بهم 

ظهر زنگ زدم گفت دیشب شدم بخدا اعصابم ریخت بهم 

اخی عزیز دلم،انشاءالله ماه دیگه،تو هم خودتو زیاد اذیت نکن انشاءالله میشه از مادربودنت لذت ببر😍

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤