2733
2739
عنوان

فیلم

| مشاهده متن کامل بحث + 179 بازدید | 28 پست
فصل اولش هست ؟؟ تاج و تخت هم که کسی از انتهاش راضی نبود 

هیولا تا جایی که میدونم هفت قسمت اومده البته تا جایی که میدونم پیاده روی مردگان نه بابا خیلی داده نه فصل تاحالا داده تاج و تخت بی شک برترین اثر دنیا بود بله قسمت اخرش خوب نبود واسه اینکه انتظارات خیلی بالا بود ازش نقد زیاد شد درموردش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خارجیا که تاج و تخت تموم شد اما پیاده روی‌مردگان خوبه. داخلیا هیولا خوبه بد نیست

چند قسمته؟

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2728
هیولا؟

نه خارجیه

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2740
نه خارجیه

تاج و تخت هشت فصله اگه اشتباه نکنم هر فصل متفاوته یعضی فصلا قسمت بیشتری دارن درکل فک کنم چهل و پنج قسمت باشه شایدم بیشتر پیاده روی مرپگان تا خالا نه فصل داده نزدیک هفتاد قسمته

تاج و تخت هشت فصله اگه اشتباه نکنم هر فصل متفاوته یعضی فصلا قسمت بیشتری دارن درکل فک کنم چهل و پنج ق ...

اوووف چقدر زیاده 😢

خیلی ممنون

بابا هرکدوم بالای پنج سال دارن پخش میشن ولی خو پرفروش ترین فیلمای دنیا هستن و کیفیت خیلی بالایی دارن

پیاده روی مردگان قشنگ هست 

الکی دان نکنم نتم هدر بره😅

پیاده روی مردگان قشنگ هست  الکی دان نکنم نتم هدر بره😅

من خودم خیلی دوسش دارم ببینید ژانر هیجان . چنتا شخصیت اصلی دارن مثل ریک که خیلی دوست داشتنی هستن نمیدونم سلیقه شما چی هستش من خودم عاشقش هستم

من خودم خیلی دوسش دارم ببینید ژانر هیجان . چنتا شخصیت اصلی دارن مثل ریک که خیلی دوست داشتنی هستن نمی ...

ممنون