2737
2734
عنوان

بیایییید خونه مادرشوهرمم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 74 پست
به قول مامانم البته داداش نداریم که عروس داشته باشیم همیشه میگه ادم که دختر شوهر میده گوشتش زیر دندو ...

خب گوشت مردمم دست ماست دیگه. اونم گناه داره.  ولی خب اکثرا همینجوره که به طرف دختر و داماد غش میکنن. بعد اصلا پسرا نباید وقتی خودشون نیستن زنشون رو تنها بفرستن، خونه فک و فامیلشون. اینجوری هر دو طرف راحت ترن.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
معلومه خیلی یخ کردی.ولی تند نرو.امشبو یه جوری تحمل کن.بچه رو بپوشون.ولی باهاشون درگیرنشو

خاموش کردم عزیزم

من زور پذیر نیستمبچم سرما بخوره چی؟

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخصه وقتی شوهرت نیست بهت بی احترامی بشه.شما هموز نمیدونی اکثرا مادرشوهرها حربه شونه که بگن دلمون تن ...

این چه حرفیه آخه، بابا بخدا اونا هم آدمن، نوه شون رو دوس دارن، ولی متاسفانه همه ی جوانب و اینکه ممکنه عروس راحت نباشه رو در نظر نمیگیرن 

حالا من با مادرشوهرم این مشکل و داشتم.هفته ای 3.4روز خونه ما بود شبم کولر تا صبح روشن میگفت گرمم میشه.من و شوهرمم با دوتا پتو یخ میزدیم😶

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2731
خب گوشت مردمم دست ماست دیگه. اونم گناه داره.  ولی خب اکثرا همینجوره که به طرف دختر و داماد غش م ...

یعنی یه دوماد آسمون جل دارن انقد حلوا حلواش میکنن دخترشون سی سالشه عقد کردس هنوز شورت و سوتینشو تو حموم نمیشوره میندازه تو تشت مامانش میره میشوره

نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادیبه حباب نگران لب یک رود قسمو به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفتآنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماندلحظه ها عریانندبه تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز
خب گوشت مردمم دست ماست دیگه. اونم گناه داره.  ولی خب اکثرا همینجوره که به طرف دختر و داماد غش م ...

خب دیگه مادرشوهر جماعت فکر دختر مردم رو که نمیکنه فکر دختر خودش رو میکنه . 

ولی خدایی غیرمنطقیه حرف استاتر سرما رو میشه با چسب و مقوا و پتو بیشتر مهار کرد ولی گرما رو خیر ادم دم میکنه واقعا 

دوم اینکه حرف شما درسته خود استاتر به هر دلیل بدون همسرش نباید بره بمونه مگه داماد بدون زنش میره خونه مادر زن بمونه 

فردا که برمیگردم ولی واقعا طرف دامادو میگیرن اون هرروز اینجاس هرشب و هرروز اونوقت من بخدا ماهی دو ما ...

بدون شوهرت نرو عزیزم. بهانه ی خودشو هم بگیر چون بگی اونجا اینجوریه و فلان بدتر جری میشه . بگو دلم طاقت نمیاره اونا رو کنار هم میبینم دلم تنگ میشه حسرت میخورم تو نیستی 

من یبار تنها رفتم مثل شما برخورد بدی شد خیلی خوشم نیومد به شوهرم گفتم دیگه نمیرم تنها. گفت چرا؟ گفتم اونجا همه زوجن من دور از جون مثل کره خر بتیم میشینم یه گوشه دلم تنگ میشه و ... بیچاره میخواست گریه کنه اینقدر مظلومانه ناله کردم دیگه همون شد آخرین بارش. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2740
خاموش کردم عزیزم من زور پذیر نیستمبچم سرما بخوره چی؟

خانوم گلی الان شما زور میگینا اون دختر اون خونه ست هنوز ازدواج نکرده پس صاحب خونه محسوب میشه و گرمشه شما مهمون محسوب میشی حتی همسرتون دیگه مهمون حساب میشه . بعد میتونستین نمونین یا نیاین . گرما رو اصلا نمیشه مهار کرد ولی سرما رو میشه . شایدم من مثل خواهرشوهرتون از نظرتون خودخواهم

از خواهرشوهرم و لوس بازیاش نگم که باور کردنی نیس

الانم اگه در اتاقشونو باز بذارن پنجره رو باز کنن باده بیرون

ولی درو میبندن کولر میزنن

این خواهرشوهر من تا ساعت سه بعد از ظهر میخوابه بعد پامیشه مامان باباش بهش میگن سلااااااام دخترم بیدار شده قربونش برم......

اونم میشینه ناهار میخوره بعد  با شوهرش میرن تو اتاق غش غش صدای جیغ و خنده

بعد شوهرش میره سرکار این باز میخوابه بعد آخرشب شوهرش میاد باز شام و خواب و البته خود سخگحر خانوم تاصب بیداره موبایل بازی میکنه

یعنی هرچی بگه آنن حاضره

عین ملکه هاس

بنظرم شما داری زور میگی.خواهرشوهرمنم همه این اخلاقایی که گفتیدوداره ولی اصلادلیل نمیشه بگم چون من سردمه کولر خاموش.تابستونه ومنطقیش اینه کولر روشن باشه.یانمیشه توزمستون گفت چون من گرممه بخاری خاموش.هرچیزی منطقی داره

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706