2737
2734
عنوان

داستان عجيب كات شدن رابطه ي صميمي دو تا خانواده+عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 219 پست
گند زدي ب رابطه دوستيمون ب زنه من دست درازي ميكني؟ فك نميكردم انقد بي غيرت باشي ك ب ناموس رفيقت چشم ...

خاعک توسرم بااین شوعر عنم 😭😢

مثلا منم بهاره ام 😆😐

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بحث خوبي راه افتاده منم از نظر رابطه با شوهرم وسواسي شدم و انگار حوصله ندارم اصلا چيكار كنم ...

یه لب گرفت هوایی شدی

مگه چکار کرد؟

همیشه آخرینها به فنا میدهند 
بچه ها بحث خوبي راه افتاده منم از نظر رابطه با شوهرم وسواسي شدم و انگار حوصله ندارم اصلا چيكار كنم ...

شاید داری تلافی یه کار دیگه رو اینجوری باز میکنی که اصلا نباید اینجوری باشه و اتفاقا باید از این رابطه استفاده کنی و حتی باقی روابط خونتونم بهبود بدید .. اما متاسفانه زنای ایرانی فکر میکنن اینکار فقط واس بچس نه لذت!

💙 با افتخار استقلالیم ...
2731
واااااااى خواهر از منم همينه حالا من نميفهمم شوهر دوست اسى خيلى خونسرده يا شوهراى ما خيلى روانى ان😂 ...

شوهر دوست استارتر گلمون با فرهنگ اروپا آداپته شده اما شوهراي ما نه 😑

استارتر برای منم یه اتفاقی شبیه دوستت افتاد ولی خیلی احمقانه کلا مساله رو پنهون کردم و رابطمونو با اون خونواده بشدت کم کردم 

الان متهم شدم به اینکه با خودم درگیرم و بیخودی قطع رابطه کردم...  

2738
شوهر دوست استارتر گلمون با فرهنگ اروپا آداپته شده اما شوهراي ما نه 😑

ايول زدى تو خال چرا ب عقل خودم نرسيده بود😁😁

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔

تو این قضیه تقصیر کار مشروب بود و بس

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.