2733
2734
عنوان

آخه عروس 19 ساله آمده دنبال درمان ناباروری!

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 190 پست
من با خودش حرف زدم عزیزم.

آهان.خب بازم بعد ۵ سال شروع کرده خوبه.من ک از همون اول بچه میخواستم هنوزم ک هنوزه ندارم.... وای بحالم اگ چند ساله م جلوگیری میکردمو میگفتم نمیخوام 😥

الان ۹ ساله عروسی کردم.۹ ساله منتظرم 😓

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته ولی امریکن پای که چند تا فصل اومد؛کل محتواش همین بود تحلیل این سریال بود

اینهمه دانشمند و پروفسور آمریکایی هم از همین مدرسه ها میان بیرون . روابط آزاد دختر و پسر توی مدرسه لزوما به معنی بدبخت شدن و بی بند و باری نیست . 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2731
اره ولی منتها برا کسایی که پول دارن,هیچ میدونی چقدر هزینه داره

اره خودمن دارم میرم یزدبرادرمانم..سه امپول خارجی که میشه یک میلیون وخورده ای میریم تاییدیه میگیریم میشه۷۰۰

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
اره ولی منتها برا کسایی که پول دارن,هیچ میدونی چقدر هزینه داره

ان شاءالله تموم مامانای منتظردامنشون سبزبشه..میفهمم چی میگی..خودمنم میرم یزد مرکز ناباروری..یبار نتیجه نگرفتم بعد سه ماه تزریق امپول کلی از خداوتموم دکتراو ..ناامیدشدم کلی روی روحیم تأثیرداشت..خدامیدونه چقدشوهرم دلداریم داد منوبردمسافرت روحیم عوض بشه خوب بشم..ادم افسردگی میگیره میخواددیگه نباشه..همه دکتررفتناش وتزریق امپولاش به کنار صبروتحملشم به کنار..خیلی سخته..الان دوباره برای باردوم درمانموشروع کردم..التماس دعا

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
عزیزم چند سالته؟ نا امیدنباش. من تازه 35 سالگی حامله شدم

منم سنم کم بود، ۱۶ بود عروسی کردم.الان ۲۵ سالمه.

بسلامتی عزیزم خدا نگه دارش باشه ❤

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
2738
منم سنم کم بود، ۱۶ بود عروسی کردم.الان ۲۵ سالمه. بسلامتی عزیزم خدا نگه دارش باشه ❤

نا امید نباش عزیزم. شاید هنوز خیلی وقت داری. به کارهایی که دوست داری برس از فکر و استرسش بیا بیرون. انشالله به زودی مامان میشی و با سوالات عجیب و غریبشون مواجه میشی  

چرا خاله زنک بازی درمیارید؟ به شما چه که زود ازدواج کرده مگه شما دارید نون و اب میدید؟ روشن فکر که میگیم یعنی همین وقتی که تونستی به من چه رو تمرین کنید هیچ وقت به توچه رو هم نمیشنوید بعضی دخترا باید زود شوهر داد چون خیلی از جاشون در میان میرن با پسرا رابطه برقرار میکنن درواقع میل جنسی بالایی دارند واس همین زود ازدواح کنند برن از راه حلالش با شوهر خودش باشه شایدم مشکلی داشته ک زود ازدواج کرده شما در جایگاهی نیستید که قضاوت کنید از کجا معلوم الانم یکی داره شمارو قضاوت میکنه پشت سر خودت خبر نداری از عیبت سرتون تو زندگی خودتون و مشکلات خودتون باش این چه تاپیک هایی ک میزنید

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
چرا خاله زنک بازی درمیارید؟ به شما چه که زود ازدواج کرده مگه شما دارید نون و اب میدید؟ روشن فکر که م ...

عزیزم من منظورم ازدواجش نبود، این بود که با اینکه خودش مشکلی نداره، مادرشوهرش مجبورش کرده بیاد دنبال درمان ناباروری! حالا تاپیک خیانت، مادرشوهر و غیره باشه اشکالی نداره؟ شما میتونی وارد این تاپیک ها نشی.