2737
2734
واسه من موخوره ریخته چیکار کنم نمیخام بزنم اخه موخوره تا نصف موهام اومده 

چاره نداری باید کوتاه کنی 

بعد هر سری از حموم اومدی نوک موهاتو با وازلین یا روغن زیتون چرب کن بعد سشوار بکش کمی 

دیگه موخوره نمیشه

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس هم ریزش مو رو شدید میکنه 

و آب یک سری شهر ها مثل شهرهایی که کلر زیاد استفاده میشه توی تصفیه آب

سعی کن مصرف شامپو رو کم کنی موها رو با آب ولرم شستشو بدی و یک راه حل امتحان شده موقع شستن موها روی صندلی بشین چون به حالت ایستاده خون به سمت پاها هدایت میشه ریزش مو بیشتر میشه

بیوتین و روی هم استفاده کن 

از نظر هورمونی و کم خونی هم بررسی کن بدنت رو 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
استرس هم ریزش مو رو شدید میکنه  و آب املاح دار سعی کن مصرف شامپو رو کم کنی موها رو با آب ولرم ...

میترسم سر خود قرص مصرف کنم بدتر بشم‌.استرسم زیاد دارم ولی چاره ای براش نیست.

2731
واسه من موخوره ریخته چیکار کنم نمیخام بزنم اخه موخوره تا نصف موهام اومده 

هم میگن موخره علاجش فقط زدنه ولی نه  علاجش فقط زدن نیس بزنی زود به زود بیشتر میشه البته این تجربه منه بقیه رو نمیدونم برا علاجش نمیدونم چیکار کنی برو دکتر ببینچی میگه من فقط برا ریزشم رفتم برا موخوره نع کلا بیخیال موخوره هسم 

من موهام سیصد تا سیصدتا میریخت. الان نهایت روزی بیست تا.

1_پنج روز تو هفته سه چهار ساعت قبل حمام روغن کتان یا روغن سیاهدانه یا روغن رزماری زدم، قاطی نکردما هر دفه یکیشو

2_ نشسته رو سه پایه حمام کن با آب غیر داغ!! اگر آبو داغ کردی سرتو عقب نگهدار به سرت نخوره

3_ماسک حنا و یک قاشق روغن زیتون عالیه عالیه عالیه، ولی من چون موهام بلنده شستنش سخته نمیزنم چند بار زدم عالی بود. حنا رو پنج دقیقه تفت بدی اصلا رنگ نخواهد داد

4_قرص زینک و آهن و گروه ویتامین ب مثلا جوانه گندم سبوس برنج

من از چهارتای بالا بجز حنا سه مورد دیگه رو رعایت کردم از سیصد به زیر بیست رسیده تعدادش. راستی شامپو بچه ضعیف بدون سولفات ! خریدم .سولفات هم یه عامل دیگه ریزشه

2738
هم میگن موخره علاجش فقط زدنه ولی نه  علاجش فقط زدن نیس بزنی زود به زود بیشتر میشه البته این تجر ...

چاره اش: قبل و بعد حمام به ساقه موت روغن نارگیل بزن چند قطره که جذب بشه و چرب نشه. دو سه هفته بگذره کامل اثرشو میبینی، شامپوتم به ساقه موت نزن فقط به پوست سرت بزن کف هاش میره پایین ساقه رو هم میشوره. شامپو بچه بدون سولفات یا ضعیف بزن.

من موهام سیصد تا سیصدتا میریخت. الان نهایت روزی بیست تا. 1_پنج روز تو هفته سه چهار ساعت قبل حمام رو ...

من در هفته شش روز از ترکیب روغن زیتون کرچک نارگیل وسیاه دانه گاهی هم عاره رزماری استفاده کردم حدود سه چهار ماهه ولی در حد کمی ریزش کمتر شد ودیگه پیشرفتی نکرد یه هفته که استفاده نکردم باز به روال سابق برگشت.هروز سه چهار ساعت رو موهام میمونه وبعد میشورم.نه پرپشت شد نه ریزش قطع شد.

من در هفته شش روز از ترکیب روغن زیتون کرچک نارگیل وسیاه دانه گاهی هم عاره رزماری استفاده کردم حدود س ...

تا اونجا که اطلاع دارم نباید ترکیب کنید. خود روغن کرچک خیلی گرم و سنگینه و همچنین سیاه دانه شما با چنتا روغن گرم هم قاطی کردید. به نظرم دوتاشو انتخاب کنید و تک تک هربار یکیو استفاده کنین منم اوایل که روغن سیاه دانه میزدم ریزش میداد چون سنگینه. به مرور عادت کردم

تا اونجا که اطلاع دارم نباید ترکیب کنید. خود روغن کرچک خیلی گرم و سنگینه و همچنین سیاه دانه شما با چ ...

چند وقت استفاده کردین؟قرص با دستور پزشک بوده یا خودتون استفاده میکردین؟

چند وقت استفاده کردین؟قرص با دستور پزشک بوده یا خودتون استفاده میکردین؟

قرص را همواره باید مصرف کنین سه تا قرص آهن در هفته و سه تا روی . نیاز به نسخه پزشک نداره البته من هیچ بیماری ندارم شاید با بعضی داروها تداخل کنه. من بعد از یک ماه ریزش موهام از سیصد اومد زیر بیست. خیلی هم پر شد.