2737
2739
اگ۶ بودجتون کمه که روی همون لوازم خرازی فعلا مانور بده بعد انشاءاله با سود خالص درامد  مغازتو ...

فقط یچیز از کجا باید خرید کنم جای مشخصی داره برا خرید؟؟؟

کش موی بچه اتواع تل و کمی لوازم ارایش و بدلیجات قشنگ هم بیار چون وسوسه کنتده هستن کسی ک بیاد زیپ بخره ممکنه با دیدن اینها هم ترغیب ب خرید بشه فقط سلیقه خیلی مهمه چیزای جینگیل پینگیل قشنگ بیار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه ملزومات یک خرازی هم تو مغازت باشه یعنی جنست همیشه حور باشع ولو تعدادش کم باشه مثلا یکی میاد زیپ بخر بعد بگه نخ زرد بده نداشته باشی همون زیپ رو هم نمیخره میره یک مغازه ای ک تمام خریداشو یکجا انجام بده دفعه بعدم مغازت نمیاد چون جنست جور نیست 

مرسی عزیزم حتما

من خودم میرم از خرازی نمد بخرم میبینم کنارش همیشه دو تا کش خوشگل یا یک رژ کوچیک هم واسه خودم و دخترم خریدم فقط یادت باشه قیمت مناسب بیار یعنی منطقه ای ک هستی رو بسنج نسبت ب وسع همون منطقه جنس بیار 

من خودم میرم از خرازی نمد بخرم میبینم کنارش همیشه دو تا کش خوشگل یا یک رژ کوچیک هم واسه خودم و دخترم ...

بله کاملا درست میگی مرسی از اینکه وقت میزاری برای راهنماییم😍😍😍

2738
چ چیزایی بیارم برا فروش غیر از دکمه و نخ و روبان؟؟

من ۱۵ سال خرازی داشتم درکنارش لباس زیرو لوازم ارایش و روسری هم داشتم خیلی خوب بود ، بچه دارشدم گذاشتم کنار ولی الان خیلی دلم تنگ‌شده برا اون روزا، تا توان داری کارکن

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
من ۱۵ سال خرازی داشتم درکنارش لباس زیرو لوازم ارایش و روسری هم داشتم خیلی خوب بود ، بچه دارشدم گذاشت ...

مرسی عزیزم ان شاءالله شما هم در وقت مناسب باز کارتون رو ادامه بدین البته ک هیچکاری بهتر از مادری کردن نیس موفق باشید