2733
2734
عنوان

گفتم امروز جاریم ناهار اومد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 2117 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاره نداری گلم خودت یه کیک بگیر بی مناسبت روش شمع بزار واسش جشن بگیر و راجع ب خانوادش باهاش حرف نزن اطلا انگار نمیدونید کجا رفتن با هم خوش باشید  مسافرتم فقط خودتون برید لذتش بیشتره 

2728

دقیقا منم ناراحتی را توچشما و رفتارای همسرم میبینم وقتی میفهمه اونا باهم جایی رفتن ...مسافرتی بیرونی ...وخیلی ناراحت میشم ولی همیشه این جور مواقع سعی میکنم حال و هوامون را عوض کنم مثلا غذای حاضری درست میکنم میگم بریم بیرون یا خرید ....سعی میکنم از اون حال و هوا بیرونش میارم یا بیشتر حرف میزنم شیطونی میکنم البته تاثیرم داشته یا بعصی وقتا که ناراحت میشه میگم ناراحتی نداره شاید اونجوری راحت ترن و....شما هم سعی کن به یه ترفندی حال و هوا را عوص کنی و اینو بدون اگه قصدشون دل سوزوندن شماست خدا جوابشون را میده 

ما ماشین نداریم فعلا پول ماشینمونو اون خیر ندیده بر زد‌

ضرر  به جونت نزنه  ایشالا درست میشه ماهم خانواده شوهرم تقریبا بخوام حساب کنم چهارصد میلیونی ب ما ضرر رسوندن ولی واگذار شون ب خدا توهم بشو همه کس شوهرت تو خونه هم میشه شاد بود با یه بستنی قیفی حرفهای عاشقانه زدن میشه خوشبخت ترین بود برو خوش باش ب شوهرت روحیه بده

خیلی فکر کن کل خانوادت برن سفر ب تو هم بگن نگه کسی چ حسی داری 

حق میدم بهت هرکیم جای تو بود ناراحت میشد انشاالله خدا انقدر بهتون بده که همه حسرت زندگیتونو بخورن الهی آمین  

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
دقیقا منم ناراحتی را توچشما و رفتارای همسرم میبینم وقتی میفهمه اونا باهم جایی رفتن ...مسافرتی بیرونی ...

واقعا همینه اما شوهر من میرع تو خودش عربیم برقصم در نمیاد اخلاقشه کلا

2740
حق میدم بهت هرکیم جای تو بود ناراحت میشد انشاالله خدا انقدر بهتون بده که همه حسرت زندگیتونو بخورن ال ...

الهی امین

غقط ب دلش شوهرم و خودم سردی ازونا بندازه ک ناراحت نشیم

ضرر  به جونت نزنه  ایشالا درست میشه ماهم خانواده شوهرم تقریبا بخوام حساب کنم چهارصد میلیون ...

آفرین دقیقا..من الان یک هفته مونده ب قرار دادخونم که بلند شیم پول پیشمونم کمه کرایه ها هم بالا هیچکی کمکمون نمیکنه بااینکه میدونم خانواده شوهرم تازه ی خونه فروختن ولی نکردن ی کمک ب پسرشون بکنن اولش حرص میخوردم اینجوری شوهرمم ناراحت میشد ولی الان دیگه خودمو زدم ب بیخیالی هرچی باداباد یا پیدامیشه خونه یا میرم زیرزمین خونه پدریم خدابزرگه امیدوارم هیچی بنده ای لنگ نمونه

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها