2737
2734
من سیب زمینی پخته رو رنده میکنم با ادویه و نمک و فلفل و سیر تازه و تخم مرغ...بعد سرخش میکنم،قاشق قاش ...

کوگو قاشقی ما بهش میگیم البته اون کوکو سبزیه

مرسی گلم

برای سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟؟❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سایزت چنده بیا از من لباس بگیر

الان ۴۰ ام لباس مجلسی نمیدونم سایزش فرق داره انگار الان ۶۹.۹۰۰ ام باید تا مردا ۶۳ بشم تا برم خرید سایر ۳۸ 😝😝خودشم فامیل شوهر که خاطر خواه شوهرمه انگار😂😂

الان ۴۰ ام لباس مجلسی نمیدونم سایزش فرق داره انگار الان ۶۹.۹۰۰ ام باید تا مردا ۶۳ بشم تا برم خرید سا ...

خخخخخ فک کردم چقد چاق باشی من 44 ام 😂😂😂

برای سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟؟❤😍❤
2740

آبگوشت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خخخخخ فک کردم چقد چاق باشی من 44 ام 😂😂😂

قبلا ۵۸ بودم شایدم بیشتر 😂😂😂اخه خیلی حساسه این عروسی باید نهایت تلاشمو بکنم در چزوندش خیلی تیکه میندازه خودشم چاقه الان عروسی داداششه انگار قبلا چشمش رو شوهرم بود همیشه پشتم حرف زده طوری که ۳ سال اینا مادرشوهرم دعوا کرد قهر کرد باهاشون که به شما چه عروس من چی میپوشه از کجا میخره 😂😂

استنبلی

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
من دستگاه بزارم کله پاچه رو میپزه ب نظرت؟؟

از این برقیا  تو منو ببین چ غذاهایو برات زده کله پاچه مث ابگوشته دیگ ولی درکل کله پاچه یکم دیرپزه .بستگی ب کلش داره پیر باشه یا جوون