2737
2739
عنوان

بیاین بگین هاشور لازمم یا ن فیت عکس😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 144 پست

من به این نتیجه رسیدم اینجا کسی دنبال اعتقاد نیس فقط منتظرن یکی ازشون تعریف کنه، الان خیلی درمورد کل صورتش نظردادن گفتن صورتت قشنگه یا رنگ موهات قشنگه نمیدونم اونا چرا بابت اینکه غیراز ابرو نظر دادن بازخواست نشدن ، یکی در مورد رنگ موهاش نظر داد منم درمورد بینیش ، من کلن ترور شدم چون گفتم بینیت بدعمل شده جذابیت صورتت ک قشنکه رو گرفته، ولی نفربعدی ک گفت بینی خوشگل و موهای خوش رنگی داری مورد تایید بقیه شد، حالا دیگه قضاوت با خودتون شاید واقعا من چشمای زشتی دارم و کلامم بقول شماها زشته 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من به این نتیجه رسیدم اینجا کسی دنبال اعتقاد نیس فقط منتظرن یکی ازشون تعریف کنه، الان خیلی درمورد کل ...

من اصلا کاری ب نظر وانتقادتون ندارم...شما رک گویی رو با زشت گویی اشتبا گرفتی...میتونستی بگی بینیت میشد بهتر باشه یا کاش بهتر عمل میشد ن اونجور تند....

یکی ازدوستان منم ادعای رک بودن داره اما بیشتر دل میشکنه تا انتقاد

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
2731
هرچی میام ابروهاتو نگاه کنم دماغت زودتر میاد تو چشمم    

الان این رک بودنه یا.....

هرچند من با این نظرای منفی روانم اذیت نمیشه

فقط خاستم بگم میتونی قشنگ تر انتقاد کنی

من اصلا کاری ب نظر وانتقادتون ندارم...شما رک گویی رو با زشت گویی اشتبا گرفتی...میتونستی بگی بینیت می ...

شما اعتماد بنفستون‌ پایینه مشکل خودتونه، مکه بینی تونو درست کردین ک من بگم میشد بهتر میشد، وقتی خپدتونو میذارین فضای عمومی توقع هر انتقادی رو باید داشته باشی، خو مکه دروغ میگم بینیت بیشتر تو چشمه تا بقیه اجزای صورتت

شما اعتماد بنفستون‌ پایینه مشکل خودتونه، مکه بینی تونو درست کردین ک من بگم میشد بهتر میشد، وقتی خپدت ...

باشه هرچی شما میگی

شب خوش🙂

@عاطیatijoon   بدو عسک

🌹🌹🌹

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2740
دیر اومدی خیلی دیره جای دیگه دل اسیره 

😂😂😂💃💃💃🎸🎵🎶🎶📢

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز