2737
2734
عنوان

مبل جهیزیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2082 بازدید | 55 پست
اره دیگه واسه صاحب خونست😂مهمون روی کاناپه میشینه

عالیه😆😆😆

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفرما عزیزم

عزیزم مبارکه این به قول خودت نقره آبی  فقط تو نوییش خوشگله بنظرم یه مدت بعد  کهنه نماست  طوسی هم خیلی از زرد اکر شیک تره رنگ زرد اینجوری خیلی تکراری شد ولی طوسی خاکستری همیشه تاپه

2728
عزیزم مبارکه این به قول خودت نقره آبی  فقط تو نوییش خوشگله بنظرم یه مدت بعد  کهنه نماست &n ...

ممنون از نظرت بعدا اگه خسته شدم رنگ میزبانارو عوض میکنم

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
به چی میخندی

نخندیدم ذوق کردم میزبان رو این قشنگا میشینه.های😁😁😁

یه لحظه خودمو شوهرمو تصور کردم،حال داد😅😅😅

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
نخندیدم ذوق کردم میزبان رو این قشنگا میشینه.های😁😁😁 یه لحظه خودمو شوهرمو تصور کردم،حال داد😅😅😅

اهان😂😂اره پس چی مگه میزبان کم الکیه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

[QUOTE=94572644]اوهوم ولی بخاطر گرمی زرد گرفتم چون کابینتا و وسایل برقی سفیده پرده هام سفید ابی نیاز به رنگ گرم بود ...[/QUOTE]

اتفاقا اين تركيب رنگ رو ديدم خيلي قشنگه.هارموني رنگها خيلي مهمه ....

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم