2733
2739
انگلیسی میتونم صحبت کنم .فقط یه بار رقتم ترکیه هیچکس انگلیسی بلد نبود ب دردم نخورد

من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط دارم ریدینگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط د ...

عزیزم من‌ وقتی ۱۳ سالم بودم آیلتس گرفتم  نمره ۸باید سعی کنی با خودت صحبت کنی خیلی بهت کمک میکنه 

2728

اسی جان شما که زبانت خوبه جمعه 8 صبح یه کاری واسه من می تونی انجام بدی 

25 سوال ازمونم رو حل کنی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
من برای مهاجرت باید آیلتس۷بگیرم،لطفا بهم راه حل بده چطور سپیکینگمو قوی کنم؟تنها مهارتی که توش تسلط د ...

واسه اسپیکینگ باید حتما با یه نفر دیگه هم سطح یا بهتر از خودت مرتب تمرین کنی .موضوعات مختلف انتخاب کنین و حرف بزنین. توی کلاس زبان ها هم دوره های مخصوصش رو میزارن اونا رو بری خیلی بهتره. فقط میشینن حرف میزنن.منم تو کلاس یاد گرفتم

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹