2733
2739
عنوان

وقتی ناراحتید چی آرومتون میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 91 پست
چشم عزیزم سعیمو میکنم.. راستش مامان من کلا از بعد تولد با من اینحوری بود نمیدوم چرا.. به خاهرام و‌ ...

عزیزم دلیل این رفتارا رو‌پرسیدی؟پدرت چیزی نمیگه؟چطور شده که مهرمادری نسبت بهت نداره؟

سعی کن شوهرتو بیشترب خودت جذب کنی،تحت نظر روانشناس باش چنددوره،بذار حال وهوات عوض شه بعدش برای زندگیت بجنگ،سعی کن خودت بسازی زندگیتو عزیزم،برات دعامیکنم هرچی خوبه برات اتفاق بیفته🙏🏻

عزیزم دلیل این رفتارا رو‌پرسیدی؟پدرت چیزی نمیگه؟چطور شده که مهرمادری نسبت بهت نداره؟ سعی کن شوهرتو ...

ممنون عزیزم ولی روانشناس و اینا رو نمیتونم اصلا من حتی پول ندارم مث بقیه زنای متاهل که واسه خودشون یکم پول دارن تو دستشون...

یه کارت شوهرم بهم داده بود که هرماه شصت تومان میریختن توش با همون پول واسه دخترم لباس یا چیزی که نیاز داشتیمو میخریدم الان همون کارتم‌ مامانم ازم گرفته میکه تو ولخرجی میکنی دز صورتی که من اصلا دختر ولخرجی نیستم..

الانم جرات نمیکنم از شوهرم پول بخام‌ میگه برو‌کارتتو‌از مامانت بگیر مامانمم به هیچ عنوان نمیده کارتمو..

کاش میتونستم حداقل حداقل هوس حاملگیمو برطرف کنم ایتم شده برام ارزو..

ممنونم که برام دعا میکنی خیلی ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.