2737
2739
عنوان

بیاین عکس بازی 😎😎حوصلم سر رفته 😩😩تشریف بیارید 😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 40806 بازدید | 789 پست

�خانم های محترم حتما 🔻حتما از تاپیک ها مهم حاجت روایی و هرخانمی باید بداندپروفایلم و کانال تلگرامی حق حقیقت با آیدی @haghighat314 بازدید کنید منتظرتون هستیم🌸باارزوی سلامتی برای شما🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایوب ب تو ک جواب دادی😍 این کامنت ک من نوشته بودم واس دو سه روز پیش بوده😂

خواهش میکنم. آخه من یبار اشتباه گرفتن گوشی سرم بلا آورده. یبار از عقد دوستم عکس و فیلم گرفتم. چشتون روز بد نبینه بعضی عکساش که چون گوشی رو عمودی نگه داشتم کوچیک شد. فیلماش رو با گوشی تو حالت افقی گرفته بودم اما چون هرگز فیلما رو تو لپ تاپ نریخته بودم تا اون روز نمیدونستم اگه سمت درستش نباشه فیلم و عکس سر و ته میشه. وقتی فیلما رو ریختم تو لپ تاپ بزنم فلش براش که دیدم ای داد بیداد سرو ته شده.  خلاصه کلی دنبال نرم افزار ادیت فیلم گشتم که فیلم رو بچرخونه و کیفیت فیلم رو نگه داره. اما خیلیاشون باعث میشدن صدا دیرتر یا زودتر از تصویر پخش شه. خلاصه با کلی دردسر درستشون کردم. اما فیلم و عکس گرفتن با گوشی رو یاد گرفتم.      

با خوبی به هم زندگی زیباتر و دوست داشتنی تره. O_O
2738