2733
2734
عنوان

تاپیک طلسم که تعطیل شد

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 18 پست
میشه راهنماییم کنی گلم؟البته اگه امکانش هست

یه اپلیکیشن هست داخل گوگل پلی  یا بازار تمامی اهنگارو داره هر وقت حوصله داشتی گوش کن یا میتونی جدا از نت دان کنی 

رنگ ها هم خیلی انرژی دارن بعضی رنگ ها چاکراهت رو قوی میکنند و این اصلا خوب نیست چون چاکراه باید تعادل داشته باشه مثلا استفاده زیاد از رنگ قرمز چاکراه که مربوط به تمایلات حنسیه تقویت میکنه ولی استفاده بیش از حد این رنگ و بدون یک مکمل رنگ خنثی ممکنه خلق و‌خو‌شما رو‌به هم میریزه رنگ ها  رو میتونی از کتاب یا نت بگیری چون هر رنگی مربوط به یک چاکراه هست عزیزم 

باید مدیتیشن رو انجام بدی هر روز برای حتی ۵ دقیقه البته با روش درست با کمک معلم حرفه ای یوگا 

من خودم خیلی بهش اعتقاد دارم و شاید باورت نشه یک‌سری اتفاقات خوب با همین انرژی برام افتاد کارم کم پیش میاد به مشکل بخوره بعضی اوقات واقعا میگم چرا خوش شانس ضدم این روزها😊

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه اپلیکیشن هست داخل گوگل پلی  یا بازار تمامی اهنگارو داره هر وقت حوصله داشتی گوش کن یا میتونی ...

اسمه اپ چی هستش؟

اره خییییلی خوبه 

خداروشکر برای برگشت عشقم انرژی بفرست😍

اسمه اپ چی هستش؟ اره خییییلی خوبه  خداروشکر برای برگشت عشقم انرژی بفرست😍

اپلیکیشن های زیادیه مثل‌ chakra sing ولی باید تمریناتت زیاد باشه و صبور باشی خیلی ها در ادامه ولش‌میکنند به نتیجه نمیرسند

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
2731