2733
2734
دقیقا منم پیشونی گونه هام نداره. بنظرت با پول من میشه کل جلسه هارو کامل رفت با شارژهاش

کلا دکتر مخالف بود صورتمو لیزر کنم باهزار بدبختی راضی شد گرئنمو با فک اینا رو انجام بده والا نمیدونم عزیزم

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیدومم چرا ندونسته اطلاعات اشتباه میدن! من تجربش کردم اصلا بد نیس راحت میشی من بیکینی خط باسن.صور ...

کجا رفتی تو عزیزم؟

بعد میگن بعدش باید سه ماه یبار بری بعد شیش ماه یبار بعدشم میشه سالی یبار.

من 2500 برای لیزم گذاشتم کنار میترسم کم بیارم

2738
گندمی. پر مو.‌صورتم همش رفت. بدنمم همش و یسری موی کرکی نازک درمیاد ک نزنمشونم مشخص نمیشه

عزیزم من چونم 2-3 تا دوته موی مشکی داشت، رفتم پیش متخصص که لیزر کنم قبلش آزمایش هورمونی ازم گرفت دید مشکل هورمونی دارم ولی گفت انجام بده خوب میشه، 10 جلسه پشت لب و چونم رو رفتم الآن افتضاح شده همه موهای کرکی چونم ضخیم و مشکی شدن هر دو روز باید شیو کنم، البته دستگاهش IPL بود که فکر کنم چون خیلی ضعیف بوده خوب نشده

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

لطفا من رو هم راهنمایی کنید اگه با الکساندر  جواب میگیریم برم انجام بدم؟؟؟؟

من موهای کرکیم ضخیم شدن 

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
عزیزم من چونم 2-3 تا دوته موی مشکی داشت، رفتم پیش متخصص که لیزر کنم قبلش آزمایش هورمونی ازم گرفت دید ...

موی کرکی لیزز بشه نتیجه عکسه متاسفانه‌

مشکل هورمونی داشته باشی نتیجه نمیگیری

Iplلیزر نیس پالس نوریه

پزشکت خوب نبود ک اینارو اول نگفت..

❤️همسرم❤️
موی کرکی لیزز بشه نتیجه عکسه متاسفانه‌ مشکل هورمونی داشته باشی نتیجه نمیگیری Iplلیزر نیس پالس نوری ...

آره خیر سرش متخصص بود دیگه، به نظرتون الآن برم با الکس لیزر کنم جواب میگیرم؟؟؟

دکتر زنانم میرم بخاطر مشکل هورمونیم ولی میگه مشکلت ژنتیکیه کاریش نمیشه کرد، تا دارو میخورم خوب میشم ولی همین که دارو قطع میشه دوباره برمیگرده

آره خیر سرش متخصص بود دیگه، به نظرتون الآن برم با الکس لیزر کنم جواب میگیرم؟؟؟ دکتر زنانم میرم بخاط ...

داروتو مصرف کن. موهاتم ک ضخیمه پس جواب میدی احتنالا. بازم‌ی دکتر خوب مشورت کن

❤️همسرم❤️
داروتو مصرف کن. موهاتم ک ضخیمه پس جواب میدی احتنالا. بازم‌ی دکتر خوب مشورت کن

انشالله که جواب بگیرم خیلی عصبی شدم چون مو داره، نداشت آخه😳😳😳😳😳

2706