2733
2739
عنوان

مادرشوهراي شما هم اينجورين؟!؟😖

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 57 پست
شاید سلیقه شما رو قبول نداره و میخواد پیش اقوام عروسش خوش تیپ باشه ( اگر سلیقه شمارو قبول نداره دلیل ...

زن خوش سليقه ايه ولي منم سليقه م خوبه و چيزي نميپوشم كه كسر شان خودم و كس ديگه اي بشه

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اصلا واسه كارهام نه توضيح ميدم نه از قبل بهش خبر ميدم نه نظرشو ميپرسم...كلا خيلي ديكتاتوره تو ...

بگو به این دلیل و اون دلیل صلاح براین دیدم این لباسو بپوشم بالاخره من از نظر و عقیده  همسنای خودم بهتر از شما خبر دارم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
والا مادر شوهرمنم اینطوری بود میخواستیم بریم بجایی زنگ میزد می‌گفت اون لباستو بپوش منم ی لباس دیگه م ...

منم از اين كار ها كردم كه جواب ندم.من معمولا جواب سر بالا ميدم ميگم نميدونم يهم تصميم عوض شد.چند بارم گفتم كوچيك شده برام گفت بده بدم به يه تازه عروس حيفه لباست!!!

2731
بگو باشه بازم نپوش. اصلا حای اگه لباسی که انتخاب کرده بودی اونم پیشنهاد داد بازم نپوش. والا بخو ...

اره ادم لجباز و ديكتاتوري هست.دوست داره همه چيز به حرف اون باشه!!!حتي به شوهرم هم تعيين تكليف ميكنه بابت كارش همش ميگه بفروش برو سراغ كار بهتر(يا مهاجرت حتي!!!)در صورتي كه من كاملت وابسته ي خانوادم هستم

منم از اين كار ها كردم كه جواب ندم.من معمولا جواب سر بالا ميدم ميگم نميدونم يهم تصميم عوض شد.چند بار ...

بذار ناراحت بشه اصلا برات مهم نباشه با احترام جواب بده که شوهرت ناراحت نشه ولی اهمیت نده

بگو به این دلیل و اون دلیل صلاح براین دیدم این لباسو بپوشم بالاخره من از نظر و عقیده  همسنای خو ...

هيچ وقت توضيح ندادم براش.حالا يه حوصله شو نداشتم چون صد در صد توجيه ميكنه كه حرفش به صلاح تر بوده يا خجالت كشيدم

دقيقا يكي از مشكلات من با خانواده ي شوهرم اينه كه من هنوز صميمي نشدم باهاشون(شخصيت زودجوشي ندارم)و ا ...

مهم نیست بنظرم 

اینکه احترامشون رو حفظ کنی بهتر از همه چیزه, بذار فکر کنن غریبی میکنی بهتر از اینه که فکر کنن پررویی خدای نکرده!

وقتی زیاد باهاشون صمیمی بشی بعضی اوقات به ضرر خودت تموم میشه یادمه یه استاد داشتم حرف قشنگی بهم زد ازش مشورت خواستم که اول زندگی برم خونه مادرشوهرم زنپگی کنم یا نه

بهم گفت یادت باشه بهترین مادرشوهر دنیارو هم که داشته باشی تو یه نسبت خونی با مادرت داری که با مادر شوهرت نداری همون نسبت خونی باعث میشه که بعضی اوقات از هم دیگه چیزی به دل بگیرید اما اگه مادرت تو سرت هم  بزنه یا تو مادرتو ناراحت کنی به دل نمیگیرید.

پس حدود و احترامتو حفظ کن

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
2738
اگه وقتی گوش نمیکنی فقط در حد یه گفتن میگه چرا گوش نکردی و یه کم قیافه میگیره و تمام که خیلی جدی نیس ...

خب خسته شدم ديگه تا كي واسم تعيين تكليف كنه و بعد تو هر مهموني محلم نذاره؟!اذيت ميشم

اتفاقا من سال اول عروسيم با مادرشوهرم همسايه بوديم.ميگفت وقتي ميري بيرون خبر بده(با همين قسمتش مشكل داشتم ولي گفتم عيبي نداره)بعد يه مدت پرسيد كجا؟!با كي؟!چرا؟!كي مياي؟!(باز جواب سربالا ميدادم و حرص ميخوردم)بعد يه مدت گفت برگشتي خونه چرا بهم خبر ندادي؟يعني بايد مثل اداره كارت و اثر انگشت ميزدم!

مهم نیست بنظرم  اینکه احترامشون رو حفظ کنی بهتر از همه چیزه, بذار فکر کنن غریبی میکنی بهتر از ...

منم اعتقادم اينه ادم بايد فاصله ي ايمن رو با بقيه ي ادما رعايت كنه!!!ولي مادرشور من خيلي اخلاقش خاصه!عروس پررو دوست داره(ولي مطمعنم اگه پررو بودم ميگفتن واه واه چقد خودشو به ميچسبونه)

آخه خواهرشوهرم یه کرم به صورتش نمیزنه میره عروسی منم رفته بودم ارایشگاه😓لباس نو پوشیده بودم و....یا ...

خواهرشوهرت مشکل داره خب.عروسی آدم‌آرایش میکنه دیگه

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم