2733
2739
عنوان

شوهرخواهرم دیگه خواهرمو نمیخواد. خیلی ناراحتم دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 26 پست
نمیدونم والا. ولی با شناختی که از اخلاق رفتارای خواهرمم دارم اونم کم مقصر نیست. الان مشکل اینه شوهر ...

بگو بزرگترای خانواده بیان وسط..پدر شما و پدر شوهرخواهرت بیان جمع کنن مساله رو و واقعا علت این رفتار شوهر خواهرتو پیدا کنن

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا. ولی با شناختی که از اخلاق رفتارای خواهرمم دارم اونم کم مقصر نیست. الان مشکل اینه شوهر ...

ممکنه میخواد زمان بخره تا بتونه وضعیت مالیشو سروسامون بده ولی کارش خیلی بده مرد که نباید تو مشکلات از خودش سلب مسئولیت کنه. 

2731

دلم واسه خواهرتون سوخت ..خانوادش پشتش نیستن ...نمیدونن مقصر کیه ولی بهش میگن برو عذر خواهی چون ازدواج دومته ...سنتی بودن خیلی جاها اصلا خوب نیست ..حداقل وقتی پای اعصاب و روان دخترت وسط باشه

2740
دلم واسه خواهرتون سوخت ..خانوادش پشتش نیستن ...نمیدونن مقصر کیه ولی بهش میگن برو عذر خواهی چون ازدوا ...

واقعا خیلی بده جامعه سنتی. من که درکش میکنم اما چیکار کنم که پدرم داغون میشه.

خواهر منم تو زندگیش مشکل داره

و خانواده ام ذقیقا مثل سما چند تا از ایرادهای رفتاری خواهرم رو کردن پیراهن عثمان و مشکلشون رو انداختن گردن خواهرم و فقط و فقط بخاطر خودخواهی خودشون و فرار از حرف بی ارزش مردم (که اسمش رو گذاشتن ابرو) از خواهرم میخوان کوتاه بیاد

بدون اینکه به خوشحالی و خوشبختی خواهرم فکر کنن

تو رو خدا شما این کار رو با خواهرتون نکنید

پشتش وایستید، حمایتش کنید، قبلا طلاق کرفته، طفلک زخم خورده، جنایت نکرده که اینجوری متهمش کنید

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
واقعا خیلی بده جامعه سنتی. من که درکش میکنم اما چیکار کنم که پدرم داغون میشه.

پدر و مادر منم اینجورین

باید بپذیری که مشکل از پدر و مادر ماست

کسی که بچه دار مبشه باید پی همه این چیزها رو به تنش بماله

بچه گناه نکرده که یه عمر با بدبختی بسوزه و بسازه که یه وقت پدر و مادر از این مردم نادون حرف نشنون

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁