2737
2739
وای خدایاچه مسئله بغرنجی واقعاموندم بعضیاچجوری واسه همه چی تاپیک میزنن

باور کن مهمه

من شوهرم برا تولدم کوفتم نمیخره ممنم میگم دیگه براش چیزی نمیخرم ولی همیشه نزدیک. تولدش ک میشه نمیتونم😣😭😭

انتخاب کادوهم سخته خب

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مه دیگه کیک بخر خودت کادویی کیک که نیستی.کان دوم عروسکی هم خوبه بگیری

😂😂😂😂😂😂 وای ترکیدم

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی  اگ اهل دعوایی با من بحث نکن چون کپی خودتم و کم نمیارم   درضمن تاپیک من ماله منه اگ ناراحتی نیا حق نداری گزارش بزنی   انکه را خوبی کنی هاری نگیرد ارزوست   
2728

اگه اهل طلا هست ازین دستبندای چرم طلا کوب هم خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740

من سال اول یه ادکلن خوب خریدم امسال یه پیراهن. سعی کن فقط خوشحال بشه همین این مهمتره.ولی امسال قصد داشتم کفش و کمربند چرم بخرم که متاسفانه نشد پولش یه جای دیگه صرف شد

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
اگه اهل طلا هست ازین دستبندای چرم طلا کوب هم خوبه

قیمتش چقدره؟ باید از طلا فروشی بخری؟؟

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

خونوما من دیروز تولدم بود خب...شوهرم صبح پیام داد و تبریک گفت خیلی کیف کردم بعد زنگ زد گفت چیکار میکنی؟ گفتم هیچی .خواهرم قراره واسم کیک‌درست کنه تو چیکار میکنی؟ گفت خواهش میکنم تولد مال بچه هاست فکرشم نکن..انقد ناراحت شدم که نگو بعد ابجیم زنگ زد گفت نمیتونم امروز کیک میپزم فردا..منم گفتم باشه اینقد ناراحت بودم زدم زیر گریه غروب شوهرم برگشت دستش خالی بود منم کلی ناراحت شدم ولی هیچی نگفتم باهاش سرسنگین شدم گفت واسه کادو نارحتی ؟سال دیگه.. بعد ابجیم زنگ زد گفت شام بیاید اینجا منم بی ارایش و لباس کهنه رفتم ابجیم گفت شوهرت چی واست گرفت؟ منم گفتم 💩گرفت ابجیم گفت واقعن که داماد کارت زشت بود اینم گفت مگه بچه س سال دیگه..منم گفتم سال دیگه تولد ۲۲ سالگیمه نه ۲۱ سالگی خلاصه کلی تو دلم گفتم دیدی ابرومو برد ...اومد بغلم گفت بیا عکس بگیریم منم قهر بودم گفتم نه. اونم گفت خو چیکار کنم نیا..اقا بعد شام میز چیدن کلی ژله و میوه و نقل و شیرینی و ابمیوه من فک کردم خواهرم گرفته یه دفعه شوهرم رفت از تو یخچال با کیک و بعدش کادو  اومد منو میگی کپ گردم خواهرم گفت صب زنگ زد کلی با من هماهنگ کرد همه چیو او گرفته...خلاصه اقا یک حالی کردم خدا میدونه حیف لباس خوب و ارایش نداشتم..ولی کلی عکس باحال داشتیم..

قیمتش چقدره؟ باید از طلا فروشی بخری؟؟

زیر 500 هست. بله طلا فروشیا دارن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

عزیزم بزار راهنماییت کنم منم 

کت تک تیشرت 

پیرهن مردونع 

هدفن 

گردنبند ورزشی 

ست های مخصوص ورزش 

کفش چرم یا اسپرت 

باکس لوازم بهداشتی و عطر (شامل عطر مام اسپری مردونه)

ریش تراش برقی 

جعبه اگار 

ست دور فرمون و رویی ماشین 

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم